KRS Beys v4

Bina Enerji Yönetim Sistemi

KRS Beys v4'de neler var?

KRS Beys için bir kez ödeme yaparak lisansınızı ömür boyu kullanırsınız. Fatura geldiği gün bir tıkla hemen hesaplamanızı yaparak hem okuma yapan firmanın faturalandırma süresini beklemez hemde okuma yapan firmalara okuma başı ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

KRS Beys bina enerji yönetim sistemleri kalorimetre ve sıcak su ölçüm işlemlerine ayırdığınız zamanı en aza indirir güvenli ve en doğru verileri size vererek sizi büyük bir iş yükünden kurtaracaktır, ayrıca geriye dönük hesaplama SMS ve E-Posta desteği ile ortak enerji giderlerini daire sakinlerine tek tıkla iletmektedir.

Kalorimetre Hesaplama
KRS Beys ile kalorimetre hesaplama işleminizi dakikalar içerisinde yapabilir ve tüm daire sakinlerine SMS ya da E-Posta yolu ile gönderebilirsiniz.
Sıcak Su Hesaplama
Yaz ve Kış modu özelliği sayesinde bina ortak sıcak su giderlerini en ince detaylarına kadar hesaplayıp bina sakinlerine SMS ve E-Posta yolu ile iletebilirsiniz.
SMS ve E-Posta Desteği
Tüm raporları gerek bina sakinlerine gerekse bina yöneticisine tek tıkla göndererek zaman kazanın, ayrıca özel günlerde toplu E-Posta ve SMS gönderebilirsiniz.
Gelişmiş Raporlama
KRS Beys kalorimetre ve sıcak su hesaplama işlemlerinizi sadece oluşturma esnasında değil dilerseniz geriye dönük raporlama sistemi ilede görebilirsiniz.
Basit Arayüz
Kolay kullanım ve basit arayüzü sayesinde 30 dakikalık bir eğitim sonra Beys yazılımını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Teknik Destek
Beys ürünü hakkında uzman destek ekibimizden dilediğiniz zaman uzak bağlantı ile destek ve eğitim talep edebilirsiniz.


Karar Veremediniz mi?
Bizimle irtibata geçin sektörünüze ya da kullanım alanınıza en uygun KRS paketini seçmenize yardımcı olalım. Size en uygun paketi önerelim ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemeyin! Kursoft kullanıcıları üst paketlere geçerken sadece aradaki farkı öder geçişlerde çıkan fiyat farkları ilk alımlardaki fiyatlarda aynı olup ek bir maddi ödenek gerektirmez.

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER