KRS Kobi v4

Yeni Nesil Ön Muhasebe Programları

1 yıl uzak bağlantı desteği ve 2 saat uzaktan eğitim uygulama mevcut olup bu işlemler için ek bir ücret ödemezsiniz.

Modül / Özellik Kobi v4 Kobi Pro v4
 Fatura İşlemleri
 Proforma Fatura
 Cari Yönetimi
 Stok / Depo Yönetimi
 Kasa Yönetimi
 Banka Yönetimi
 İ.S.P (İşletme Sahip Paneli)
 CRY (Cari Yetkilendirme)
 Kredi Yönetimi
 Dövizli İşlem
 Basit Üretim
 Şirket Kredi Kartı
 Satış Analizleri
 İlave Kullanıcı Opsiyonel 1
 Hızlı Depo Sayımı
 Günlük Gelir Tablosu
 Taksitli Satış
 Barkod Desteği
 Seri No Garanti Takip
 Bugün Ekranı
 Rapor Tasarım Ekranı
 Zengin Raporlama
 Dekont Yönetimi
 Seri No Masraf Kayıtları
 SMS Modülü
 E-Posta Modülü
 Otomatik Yedekleme
 Çek & Senet Yönetimi
 Toplu İşlemler
 Stok Rezervasyon 
 Silent Mod
 Hizmet Masraf Yönetimi
 Hızlı Erişim Menüsü
 Eksik Stok Uyarısı
 Borç / Alacak Takibi
 Çoklu Firma Desteği
 Stok Variant Yönetimi
 Barkod Üretme / Yazdırma
 KDV Raporu
 Fatura Vade Filtresi
 Grafiksel Analizler
 Cari Evrak Yükleme 
 Cari Kart Özel Alanlar
 Benzer Ürünler
 Varsayılan Para Birimi  (Program)
 Varsayılan Para Birimi (Cari)
 Taksit Vade Filtresi
 Virman Kasa / Banka
 Çoklu İskonto
 Stok Kar / Zarar Raporları
 Fatura Kar / Zarar Raporları
 Cari Karlılık Raporu
 Cari Ciro Raporları
 Personel Karlılık Raporu
 Depo Karlılık Raporu
 Tüm Kartlara Özel Parametreler
 Güncelleme Desteği
 YILLIK LİSANS 600 TL 700 TL
 SÜRESİZ LİSANS 3.000 TL 3.500 TL
   KRS Sipariş KRS Sipariş
  Ücretsiz Dene Ücretsiz Dene
  Ürün Detayları Ürün Detayları

ÜCRETSİZ DENE

Liste fiyatlarına KDV dahil olup World Karta vade farksız 3-9 taksit imkanı bulunmaktadır.

Ürün hakkında sorularınızı destek@kursoft.com.tr adresine iletebilir yada Sıkça Sorulan Sorular Bölümüne göz atabilirsiniz.

Karar Veremediniz mi?
Bizimle irtibata geçin sektörünüze ya da kullanım alanınıza en uygun KRS paketini seçmenize yardımcı olalım. Size en uygun paketi önerelim ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemeyin! Kursoft kullanıcıları üst paketlere geçerken sadece aradaki farkı öder geçişlerde çıkan fiyat farkları ilk alımlardaki fiyatlarda aynı olup ek bir maddi ödenek gerektirmez.
Eşsiz Tasarım
KRS yazılımları size sadece eşsiz imkanlar sunmuyor bunun yanında işlem yaparken sıkılmayacağınız eşsiz bir tasarım sunuyor.
Kişiselleştirme
Bir yazılımın size verdikleri ile yetinmeyin. Programınız size değil siz ona hükmedin!
Veri Güvenliği
Verileriniz bizim için çok önemli bu sebeple biz ürünlerimizi üretirken "Önce veri güvenliği" prensibi ile üretiyoruz.
Koşulsuz Destek
Biz sadece muhasebe programı satmıyoruz bunun yanında size özel eğitim ve destek hizmetlerini de koşulsuz sağlıyoruz.
En Makul Fiyatlar
Kursoft ürünleri özellik ve fiyat kıyaslaması adına en makul fiyat ve ödeme koşulları ile son kullanıcıya sunuluyor.. bu konuda çok iddalıyız!
Sürekli Gelişim
Gelişen teknoloji ve sektörel gereksinimlerin farkındayız. Uzman kadromuz ve gelişen alt yapımızla her gün gelişiyoruz!

KRS KOBİ İLE NELER YAPILIR?

Kursoft KRS Kobi Paketi; Toptan satış, taksitli satış, dövizli satış, fatura ve irsaliye ağırlıklı çalışan ve porföyünde birden çok cari grubu bulunan işletmeler için tasarlanan çek, senet, satışlar, şirket giderleri, personel iş analizleri gibi bir çok detaylı raporu işleme sahibine sunan gelişmiş bir muhasebe programıdır.

KRS Kobi yazılımı tek bir sektöre hitap etmemekle birlikte kişiselleştirilebilir yapısını ile de sektörünüze ve faaliyet alanınıza göre tasarlanabilir bir yapıya sahiptir.

Üretim

Üretim modülü sayesinde yarı mamülden tam mamüle ürünlerinizi en hızlı şekilde üretebilirsiniz, üretim reçetesi oluştururken renk, beden, yükseklik, genişlik, ağırlık, fire, birim, tutar, maliyet vb.. bir çok parametre tanımlayabilirsiniz.

Üretim modülü hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

 

Firma Kredi Kartı

Firmanıza ait ya da kişisel kredi kartlarınızı KRS yazılımına tüm detayları ile kaydedip harcama, ödeme vb.. tüm işlemlerinizi firma kredi kartlarınız üzerinden yaparak kredi kartlarınızın harcama, borç ve kullanılabilir bakiyelerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede firmanızın para akışını ve diğer evlerini yönetirken, kredi kartlarınızın limit, bakiye, dönem içi hareketler vb.. tüm evrelerinide yönetebilirsiniz. Kullanabilir limitiniz, borç bilgileriniz ya da dönem içi hareketleriniz için bankanızı aramanıza ya da detayları görmeniz için ekstrenizi beklemenize gerek yok.

Firma Kredi Kartı modulü hakkında detaylı bilgi için Tıklayın

 

Dövizli İşlemler

KRS Kobi Dövizli işlemler modulü birden çok para biriminde satış, alım, ödeme, tahsilat vb.. tüm işlemleri yapabilir ve raporlayabilirsiniz bunun dışında bir carinin her para birimindeki hareketlerini ayrı ayrı görebilir para birimleri arasında virman yapabilirsiniz.

Stok para birimi ne olursa olsun farklı döviz kurlarında alım ve satış faturalarınızı işleyebilir, bu işlemleri yaparken dilerseniz güncel kuru kullanabilir dilerseniz de manuel kur girişi yapabilirsiniz.

 

Satış İşlemleri

Satış işlemleri modulü ile işletmenizin satış hareketlerini daha detaylı ve kolay yapmanızı sağlayan özelliklere sahip olabilirsiniz, bunun dışında teklif/sipariş ve satış karlılık analizi ile de satış işlemlerinize minumum süre ayırarak iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

 

İşletme Sahibi Paneli

Kursoft KRS İ.S.P Modülü; Detay seven işletme sahipleri için üretilen İ.S.P Modülü işletmenizdeki tüm hareketleri tek ekrandan görmenizi sağlayan ayrıca bu takipleri anlık veya geriye dönük olarakta görmenizi sağlayan gelişmiş bir paneldir.

KRS İ.S.P Modülü sayesin de; Tek ekrandan Banka, Kasa ve Cari bakiyelerinizi, Senet ve Çek bakiyelerinizi, günlük satış ve tahsilat hareketlerinizi görebilirsiniz.

Personel iş analizi ve personel performans raporları ile de personellerinizin tüm hareketlerini ve performans raporlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kasa hareketlerinizde her para birimine özel nakit akış çizelgeleri ve raporları ile tüm döviz hareketlerinizi en ince detayları ile görebilir raporlayabilirsiniz.

HİTAP ETTİĞİ SEKTÖRLER

KRS Kobi serisi; Öncelikle toptan, taksitli, vadeli satış yapan, birden fazla şubesi ve deposu olan, bayilik ve alt bayilikli çalışan, sevkiyat ve alım yapan tüm işletmelere uygun gelişmiş bir ön muhasebe programıdır.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit ara yüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Çek Senet Takibi, Dövizli fatura, Döviz hesabı takibi, teklif sipariş takibi gibi evleri en ince detaylarına kadar yönetebilirsiniz.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin tüm küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerinin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işleme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR
  • KRS kullanıcıları dilediği zaman üst paketlere geçebilir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Alınan tüm ürünlerde 1 yıl ücretsiz teknik destek ve eğitim mevcuttur.
  • KRS Kullanıcıları bulundukları sürümler dahilinde güncellemelere esktra bir ücret ödemezler
  • İşletmeniz için uygun bir paket bulamadınız mı? bizimle irtibata geçip ücretsiz analiz ve danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Liste fiyatlarına nakit ve havale indirimi %5'dir

BİZİ TERCİH EDEN BAZI İŞLETMELER