0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kas

29

Kursoft Hafif Mod

Kursoft Hafif mod sayesinde özellikle terminal makinelerinde performans sorunu yaşayan çok sayıda stok ve cari kartı bulunan kullanıcılar terminal kullanımdan da ana makine performansı alabilirler.

Hafif mod ayarı 2 seçenekte sunulmaktadır Perakende Hafif Mod(Marketim kullanıcıları için) Fatura Hafif Mod (Tüm Kullanıcılar İçin)

Fatura Hafif Mod: Bu ayarı açık olarak değiştirip ayarlarınızı kaydettikten sonra KRS yazılımını kapatıp yeniden açın, artık terminal kullanıcıları ve dilerseniz ana makinede yapılan fatura işlemleri sadece fatura olarak kaydolacaktır faturada yer alan cari ve stok bakiyelerine işlemeyecektir yapılan işlemleri yüksek güvenlikli ön belleğinde tutan KRS yazılımı dilediğiniz zaman size eşitleme imkanı sunmaktadır. Eşitleme işleminden sonra yaptığınız tüm işlemler cari, stok, banka, kasa, depo ve diğer analizlere eklenecektir.

Bu sayede terminal kullanımlarında ana makine performansı ile KRS 4 yazılımını kullanabilme imkanı bulacaksınız.

Perakende Hafif Mod: Bu ayarı açık olarak değiştirip ayarlarınızı kaydettikten sonra KRS yazılımını kapatıp yeniden açın, artık terminal kullanıcıları ve dilerseniz ana makinede yapılan perakende işlemleri sadece fatura olarak kaydolacaktır perakende işleminde yer alan cari ve stok bakiyelerine işlemeyecektir yapılan işlemleri yüksek güvenlikli ön belleğinde tutan KRS yazılımı dilediğiniz zaman size eşitleme imkanı sunmaktadır. Eşitleme işleminden sonra yaptığınız tüm işlemler cari, stok, banka, kasa, depo ve diğer analizlere eklenecektir.

Hafif Modu Nasıl Açarım?

1-) Cari > Personel bölümünden Hafif Mod özelliğinin aktif olmasını istediğiniz Personel’e sağ tıklayın ve Kullanıcı Yetkilerine gidin.

2-) Bu Alandan Performans sekmesine giderek Hafif Modu etkinleştirmek istediğiniz özelliğini açık yaparak ayarları kaydedin ve KRS yazılımı kapatıp açın.