0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Carilere Toplu E-Posta gönderimi panelinin kullanılması;

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarCarilere Toplu E-Posta gönderimi panelinin kullanılması;

Şub

1

Carilere Toplu E-Posta gönderimi panelinin kullanılması;

Ay sonu, yılsonu veya dilediğiniz bir zamanda carilerimize kalan bakiyelerimizi hatırlatmamız gerekebilir, bu işlemi Kursoft KRS ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz, isterseniz tüm carilere isterseniz belirli bir cari grubuna,  isterseniz de tek bir cari için bu işlemi yapabilirsiniz.

Toplu E-Posta göndermek için;

“Cari” sekmemizden “Toplu E-Posta Gönder”  tıkladığımızda açılan pencereden “GÖNDERİMİ BAŞLAT”  a tıklamanız yeterli olacaktır.

Mail gönderiminin sağlanabilmesi için Cari Kart bölümünde carilerin mail adreslerinin mail gönderimi öncesinde  kayıt edilmiş olması gerekmektedir.

Tekbir cariye E-Posta göndermek için;

“Cari” sekmemizden “Cari Kartları Listele” e tıkladığımızda bünyemizde bulunan tüm carilerimizin listesi açılmaktadır. Açılan listede Carilerimizin Borç/Alacak durumlarını görmekteyiz.

Cari Listesinden, Bakiye Hatırlatmak istediğimiz Cariyi seçip sağ tuşa bastığımızda açılan menüden “Bakiye Hatırlat”“E-Posta ile” ye tıklamanız ve açılan pencereden dilerseniz göndereceğiniz mailin metnini değiştirebilirsiniz yada GÖNDER veya (F2) tuşuna basarak mail gönderimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için mail kurulumunuzun yapılmış olması gerekmektedir.

Mail kurulumu yapmak için ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.kursoft.com.tr/2017/09/06/kursoft-e-posta-kurulumu/