0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo Takip” bilgilerinin “Müşteriye” iletilmesi

KursoftFatura & İrsaliye Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarKargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo Takip” bilgilerinin “Müşteriye” iletilmesi

Şub

3

Kargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo Takip” bilgilerinin “Müşteriye” iletilmesi

Kargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo Takip” bilgilerinin Alıcıya “E-Posta” veya “SMS” olarak gönderimin gerçekleştirilmesi;

Kursoft KRS muhasebe programımızda kargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo takip” bilgilerini müşterimiz ile çok kolay bir şekilde paylaşabilir ve işletmemizde faturadan ürün takibini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

“Satış Faturası” ekranında bulunan “Ek işlemler” bölümüne girilir.

Burada “Kargo şirketi” ve “Kargo No” bölümlerini doldurarak ister E-posta isterseniz de SMS olarak Müşteriye gönderimi sağlayabilirsiniz.  “Mesaj” bölümünde isteğiniz değişikliği yapabilir veya hazır olarak gelen metni kullanarak “[F2] Gönder” butonuna basarak gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

 

E-Posta gönderimi yapabilmeniz için E-posta kurulumunun yapılmış olması gerekmektedir. Daha önceden Kurulum yapmadıysanız https://www.kursoft.com.tr/2017/09/06/kursoft-e-posta-kurulumu/  ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

SMS ile gönderi yapabilmeniz için bir SMS paketinizin bulunması gerekmektedir.  https://www.kursoft.com.tr/toplu-sms/ yandaki bağlantıdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.