0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS ile Carilerimize Kampanya SMS’i gönderilmesi

KursoftCari ModülüKRS ile Carilerimize Kampanya SMS’i gönderilmesi

Şub

6

KRS ile Carilerimize Kampanya SMS’i gönderilmesi

KRS ile Carilerimize Kampanya SMS’i gönderilmesi;

Zaman zaman işletme olarak çeşitli kampanyalar, çeşitli indirimler uygulamaktayız, bu kampanyaları veya indirimleri farklı bir program kullanıp numaraları oraya ekleyip ilgili programdan göndermek yerine, KRS programımızdan Cari listemizdeki müşterilerimize çok kısa bir sürede SMS gönderimini sağlayabilirsiniz.

“Cari” modülünden “Toplu SMS gönder” tıkladığımızda seçtiğimiz tüm carilerimize veya cari gruplarına kampanya SMS’inin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kampanya SMS’lerini sadece belirli bir cari gruba (Mesela Müşteri Alt Bayi, Toptancı vb. Cari gruplarınız olabilir) göndermek isteyebilirsiniz,  “Cari grubu” bölümününden cari grubunu seçebilirsiniz veya “Şehir” filtresini değiştirerek belirli bir ildeki müşterilerilerinize kampanya SMS gönderimi sağlayabilirsiniz.

  

“Cari Grubu” ve “Şehir” tercihinizi yaptıktan sonra yan tarafta bulunan metin bölümüne “kampanya metnini”  yazdıktan sonra “GÖNDERİMİ BAŞLAT” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

“Cari Grubu” eklemek için ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz. https://www.kursoft.com.tr/2017/09/02/yeni-cari-grubu-ekleme/

SMS paketlerimizle ilgili detaylı bilgiye yandaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.kursoft.com.tr/toplu-sms/