0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS ile “Teklif verme” işleminin gerçekleştirilmesi

KursoftTeklif - Sipariş ModülüKRS ile “Teklif verme” işleminin gerçekleştirilmesi

Şub

6

KRS ile “Teklif verme” işleminin gerçekleştirilmesi

KRS ile “Teklif verme” işleminin gerçekleştirilmesi

Müşterilerimizden fiyat teklifleri istekleri gelebilmektedir, farklı bir programda teklif hazırlayıp müşterilerimize göndermek bu teklifleri takip etmek belirli bir süreden sonra büyük bir iş yükü oluşturmaktadır.

KRS “Teklif Sipariş Modülünü” kullanarak birkaç dakika içinde teklif hazırlayabilir, bu teklifin dilerseniz çıktısını alabilir, dilerseniz de müşterinize e-mail olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.

Üstelik bu teklifleri saniyeler içerisinde siparişe çevirebilir ve işlemi faturalandırabilirsiniz.

“Teklif Sipariş” Modülünden “Yeni Teklif Ekle” içerisinden “Yeni Verilen Sipariş” ekleye tıklayarak menüye ulaşılır.

Bu pencereden Teklif vereceğimiz Müşterimiz seçilir KDV “Dahil veya Hariç” parametresi seçilir, indirim yapılacak ise ilgili bölüme yazılarak Kaydet (F2) tuşuna basılarak kayıt işlemi gerçekleştirilir.

Bu bölümden teklifi yazdırabilirsiniz, ekranda görüntüleyebilirsiniz veya Mail gönder sekmesine geçerek mail gönderme bölümüne ulaşabilirsiniz.

Yazıcıdan Çıktı aldığımız zaman aşağıdaki teklif formunu almış olursunuz, (Bu tasarımı tamamen kendi firma bilgilerinize göre ayarlama yapabilirsiniz) veya mail gönder sekmesinden “Mail Gönder” tıkladığınızda aşağıda ekranda formu bir metinle birlikte Müşterimize gönderebilirsiniz.