0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS ile Personellerinize TOPLU SMS ve E-POSTA gönderilmesi

KursoftPersonel / Kullanıcı ModülüKRS ile Personellerinize TOPLU SMS ve E-POSTA gönderilmesi

Şub

15

KRS ile Personellerinize TOPLU SMS ve E-POSTA gönderilmesi

KRS ile Personel veya Personellerinize TOPLU SMS ve E-POSTA gönderilmesi

Farklı yerlerde, farklı zamanlarda, vardiyalı olarak çalışan çok sayıda personeliniz olabilir, bu personellerinize duyurmak istediğiniz herhangi bir duyuruyu farklı bir uygulama üzerinden göndermekle uğraşmak yerine KRS yazılımınız ile çok kolay bir şekilde ilgili personele(lerinize) çok basit bir şekilde gönderebilirsiniz.

Örneğin bir market işletiyorsunuz çok sayıda kasiyerleriniz mevcut olabilir. Bunların hepsine duyurmak istediğiniz bir metni aynı anda SMS veya E-Posta olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.

Bu paneli kullanarak ister bir personele, ister bir personel grubuna, isterseniz de tüm personellerinize sms ve e-posta gönderimi sağlayabilirsiniz.

Sms veya E-Posta göndereceğiniz personel yada personel gruplarını işaretleyip, göndermek istediğiniz mesajı yazdıktan sonra “Gönder” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sistemde tanımlı gsm numaraları ve e-posta adreslerine ilgili mesajı gönderecektir.

 

Mail gönderim işleminin gerçekleştirilmesi için mail kurulumunuzun yapılmış olması gerekmektedir.Mail kurulumu yapmak için ilgili yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SMS gönderim işleminin gerçekleştirilmesi için SMS paketinizin olması ve SMS kurulumunuzun yapılmış olması gerekmektedir. SMS ile ilgili bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.