0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Düzenlenebilir Kolanlar ile Ekran Kişiselleştirme

KursoftFatura & İrsaliye ModülüKRS’de Düzenlenebilir Kolanlar ile Ekran Kişiselleştirme

Mar

5

KRS’de Düzenlenebilir Kolanlar ile Ekran Kişiselleştirme

KRS’de Düzenlenebilir Kolanlar ile Ekran Kişiselleştirme;

KRS v5 Fatura veya İrsaliye ekranlarında istemediğiniz sütunların görünmesini kaldırabilir veya varsayılan olarak gelen sütunlara ekleme yapabilirsiniz.

Bu işlemi yapabilmek için sütun düzenlemesi yapacağımız Fatura veya irsaliye ekranlarını açarak işleme başlarız. Örneğin Satış Faturası ekranında düzenleme yapacaksınız Yeni Satış Faturası ekranından veya herhangi bir satış faturası ekranına gelmeniz yeterli olacaktır, aynı şekilde Alış Faturası Ekranında bir düzenleme yapacaksanız, Alım Faturası Ekranına ulaşıp gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Fatura ekranı üzerinde yukarıda ki ekran görüntüsünde görünen butona tıkladığımız zaman Fatura ekranına eklemek veya çıkarmak istediğiniz sütünların adları gelmektedir. Bu ekrandan Eklemek istediklerinizin yanında ki kutucuğu işaretleyebilirsiniz, görünmesini istemediğiniz bir sütünun yanında ki kutucuğu kaldırabilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra, sonraki işlemlerinizde düzenleme yaptığınız ekranda ki seçmiş olduğunuz sütunlar gelmiş olacaktır.

 

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…