0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Hızlı Satış Ekranında “Satış Ürün Gruplandırma” ile işlemlerinize Hız Katın !!!

KursoftPerakende ModülüHızlı Satış Ekranında “Satış Ürün Gruplandırma” ile işlemlerinize Hız Katın !!!

Mar

8

Hızlı Satış Ekranında “Satış Ürün Gruplandırma” ile işlemlerinize Hız Katın !!!

Hızlı Satış Ekranında “Satış Ürün Gruplandırma” ile işlemlerinize Hız Katın

KRS Hızlı Satış Ekranında “Bağlı Ürün” özelliği ile Sık Kullanılan Ürünler bölümünde ürünleri gruplandırarak çok pratik bir şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin işletmenizde ekmek satışı gerçekleştiriyorsunuz ve birden fazla çeşit ekmek satışı yapıyorsunuz, bu ürünlerin barkodu oladığı için ürün çağırıp satış yaparak zaman kaybetmek yerine saniyeler içerisinde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir örnek verecek olursak mesela, Tükenmez Kalemleri gruplandırıp (Kırmızı, mavi siyah) çok kısa bir şekilde satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Bağlı Ürün özelliğini kullanırken her bir ürüne farklı fiyat verebilirsiniz.

Bağlı Ürün Özelliğini kullanmak için öncelikle Stoklarımızda bir kaç değişiklik yapmamız gerekmektedir.

Stok Listemizden gruplandıracağımız ürün için üst bir stok kartı oluştururuz, Örneğin “Ekmek Çeşitleri” veya Tükenmez Kalem Çeşitleri” stok kartı gibi.

  • Yeni Stok kartı ekleme işlemi yaparken, [1] “Diğer Detaylar” sekmesinden “Sık Kulanılan” kutucuğunu işaretleyerek bu kartın Hızlı Satış Ekranında sık kullanılanlar bölümüne gelmesini sağlarız.
  •  [2] Daha sonra “bağlı ürünler” sekmesine gelerek “bağlı ürün ekle” butonuna basarız, açılan pencereden ekmek çeşitlerini veya tükenmez kalem çeşitlerini seçeriz.

KAYDET butonuna basarak gruplandırma işlemi tamamlamış oluruz. Bu ayarlamaları yaptıktan sonra Hızlı Satış Ekranında satış yaparken aşağıdaki görüntüden de anlaşılacağı üzere ilgili ürüne tıkladığınız zaman size hangisini satmak istediğini göstermektedir. Açılan listeden seçimi yaptığınızda o ürünün satışını gerçekleştirmiş olursunuz.

 

 

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…