0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS Hızlı Satış Ekranında Para (Puan) Kartı Tanımlama

KursoftPerakende ModülüKRS Hızlı Satış Ekranında Para (Puan) Kartı Tanımlama

Mar

10

KRS Hızlı Satış Ekranında Para (Puan) Kartı Tanımlama

KRS Hızlı Satış Ekranında Para (Puan) Kartı Tanımlama

Günümüzde bir çok işletme, müşteri sadakati sağlamak için para kartı kullanmakta, alışveriş toplamları üzerinden belirli oranlarında para biriktirmekte ve daha sonrada bu biriken paraları kullandırmaktadırlar, sizde işletmenizde böyle bir işlemi KRS ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu makalemizde para kartı tanımlanmasını anlatacağız.

KRS üst menüden “Yönetici Menüsü” sekmesinin altında bulanan “Yazılım Ayarları” bölümüne tıklanır. Açılan pencereden Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek “KRS Asistan” bölümüne girilir. Buradan “Perakende Ayarları” bölümüne tıklanır.

Açılan pencereden “Para Kartları Listele” butonuna tıklanır.

Açılan Pencereden daha önce verdiğiniz Para kartlarının durumu görebilirsiniz. Yeni para kartı oluşturmak için “Yeni Para Kart ”butonuna basarız.

Burada açılan pencereye “Para kartı numarasını” ve oranını girerek “kaydet”  tuşuna basarız. Bu işlemlerden sonra girmiş olduğunuz kart numarasına girmiş olduğunuz yapmış olduğu alışverişlerde belirtmiş olduğunuz oranda para birikecektir. Biriken bakiyeleri yine bu ekrandan görebilirsiniz.

 

 

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…