0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Carilere Resim/Belge (Vergi Levhası, Sözleşme vs.) Ekleme

KursoftBlog Cari ModülüKRS’de Carilere Resim/Belge (Vergi Levhası, Sözleşme vs.) Ekleme

Nis

10

KRS’de Carilere Resim/Belge (Vergi Levhası, Sözleşme vs.) Ekleme

KRS’de Carilere Resim/Belge (Vergi Levhası, Sözleşme vs.) Ekleme

KRS v5 ile Carilerinize veya müşterilerinize Firma Logosu, Müşteri Fotoğrafı, yaptığınız bir sözleşmeniz varsa onun örneğini, Carinizden almış olduğunuz Vergi Levhası veya herhangi bir belgeniz varsa bu belgeri ilgili Carinize ekleyerek, dilediğiniz bir zamanda bu eklemiş olduğunuz belgelere ulaşabilirsiniz.

KRS Üst Menü “Cari” modülü altında ki “Cari Kartları Listele” bölümüne tıklayarak resim/belge ekleyeceğimiz Cari veya Müşterimizi Buluruz. Sağ Tuş yaparak “Değiştir” butonuna tıklarız.

Seçmiş olduğunuz Cari kartın düzenleme ekranı açılacaktır, açılan bu pencere üzerinde “Resim ve Belgeler” sekmesine geliriz, bu sekme üzerinden firma logosu veya müşteri fotoğrafı ekleyebiliriz, yine aynı ekran üzerinden “Belge ekle” butonu ile imzaladığımız sözleşme, vergi levhası vs istediğiniz belge veya resimleri buraya ekleriz. Belge resim ekleme işlemimiz bittiğinde Kaydet butonu ile işlemleri tamamlamış oluruz.

İhtiyacımız olduğunda, eklediğimiz belge veya resimlere aynı sekme üzerinden belge isimlerinin üzerine çift tıklayarak görüntüleyebiliriz.

 

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…