0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS ile Ürün Depo Dağılımı Görüntüleme

KursoftStok - Depo ModülüKRS ile Ürün Depo Dağılımı Görüntüleme

Nis

16

KRS ile Ürün Depo Dağılımı Görüntüleme

KRS ile Ürün Depo Dağılımı Görüntüleme

KRS v5’te tanımlı birden fazla deponuz olabilir, stoklarınızda bulunan herhangi bir ürünün Depo dağılımlarını görmek için Stok Listesi Ekranında “Ctrl+D” tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

KRS Üst Menü “Stok- Depo”  modülü altında ki “Stok Kartlarını Listele” ye tıklayarak  veya KRS Ana ekran üzerinde ki Stoklar butonuna tıklayarak Stok kartları Listemize ulaşabiliriz.  Listemiz üzerinde depo dağılımını görmek istediğimiz ürünü bularak Ctrl+D tuş kombinasyonuna bastığımız zaman ekrandanda görüleceği üzere seçmiş olduğumuz ürünün depo dağılımları ekranda görünecektir.

 

Dilerseniz bu program ayarlarında yapacağınız ufak bir değişiklik ile Ürün Depo Dağılımlarının devamlı olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. KRS Üst Menü üzerinden “Yönetici Menüsü” > “Yazılım Ayarları” bölümünden “Stok Ayarları” bölümüne tıklarız.

Açılan Pencereden “Ürün Listesi Stok Detayları” parametresini “Açık” olarak değiştirip “Kaydet” butonuna bastığımız zaman Stok Kartları Listemizi açtığımız zaman üzerinde bulunan her ürün için ayrı ayrı depo dağılımları görüntülenmiş olacaktır.

 

Çoklu Depo ile çalışma ve Depo Analizleri ile ilgili eğitim videomuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…