0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Çek Senet Takip Programı

KursoftBlog UncategorizedÇek Senet Takip Programı

May

21

Çek Senet Takip Programı

KRS Basic serisi ile işletmenizin çek ve senet akışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz gelişmiş çek/senet hareketleri ekranı ile çek / senet girişi, çek / senet çıkışı, ödeme-tahsilat, bankaya çek / senet çıkışı, iptal iade, hatırlatmalar, çek / senet ekstreleri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KRS Basic Serisi Çek  Senet Takip Programı İle Neler Yapabilirim?   

KRS Basic  serisi ile işletmenizin tüm ön muhasebe evlerini kontrol edebilirsiniz bunun yanı sıra işletmenizin çek ve senet akışlarını tüm detaylarına kadar işleyip dilediğiniz kriterlerde rapor alabilirsiniz, KRS Basic  serisi sizlere eşsiz bir çek / senet takip imkanı sunmaktadır evrak kopyalama, seri numarası takibi, geçikmiş evrak takibi, erişim seviyeleri, çok evrak ekleme, iptal/iade gibi bir çok işlemi tak panel üzerinden yaparak daha önce bu evrelere harcadığınızın zamanın çok daha altında bir zaman dilimde çek / senet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle çek / senet takibini eksiksiz yapan firmaların en çok istediği zengin raporlama alt yapısı ise KRS Basic serisinde sizlere sunulmaktadır çek ve senet ekstreleri, raporlarını hayal ettiğiniz her kriterde alabilir ve yazıcınıza gönderebilirsiniz.

Ödeme ve tahsilat hatırlatma özelliği sayesinde vadesi gelmiş çekler dilerseniz size dilerseniz hem size hem de çek üzerindeki keşideciye e-posta yolu ile gönderilmektedir.

KRS Basic serisini inceleyerek kendinize en uygun paketi seçebilir ya da size en uygun paketi önermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.