0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Carilerin Euro (€) Dolar ($) Bakiyeleri Görüntülenme Parametreleri

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarKRS’de Carilerin Euro (€) Dolar ($) Bakiyeleri Görüntülenme Parametreleri

Tem

4

KRS’de Carilerin Euro (€) Dolar ($) Bakiyeleri Görüntülenme Parametreleri

KRS’de Carilerin Euro (€) Dolar ($) Bakiyeleri Görüntülenme Parametreleri

İşletmenizde farklı para birimleri ile işlem yapıyor olabilirsiniz, örneğin bir carinizle hem Dolar hem Euro hemde Türk Lirası işlemleriniz olabilir, bu işlemleri dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz de Türk Lirası Para birimi cinsinden toplamını görebilirsiniz.  Bu yazımızda bu işlemin nasıl yapılacağını anlatmış olacağız.

 

1.Cari Bakiyelerini Ayrı ayrı görüntüleme; bu parametreyi kullandığınız zaman ilgili cari ile yaptığınız Dolar Euro ve Türk Lirası bakiyeleri Cari Listeniz Üzerinde ayrı ayrı görebilirsiniz. Bu parametreyi kullanan kullanıcılar aşağıda ki alttaki ekran görüntüsünden anlaşılacağı gibi bir görüntü ile karşılaşırlar.

Para birimlerini ayrı ayrı görüntülemek için Cari Listesi üzerinde ki Filtreleri Göster butonuna basarak Dolar ve Euro Bakiyeleri görünsün kutucuğunu işaretleriz. Daha sonra uygula butonuna basarız. (Bu ayarı kalıcı olarak ta kullanabilirsiniz)

 

2.Cari Bakiyelerini TRY olarak görüntülenmesi; bu parametreyi kullandığınız zaman ilgili cari ile yaptığınız tüm işlemler güncel kur üzerinden çevrilerek cari bakiyesinde gösterilmektedir.

Para birimlerini TRY olarak görüntülemek için Cari Listesi üzerinde ki Filtreleri Göster butonuna basarak Tüm Bakiyeleri TRY olarak göster  kutucuğunu işaretleriz. Daha sonra uygula butonuna basarız. (Bu ayarı kalıcı olarak ta kullanabilirsiniz)

Kursoft Sosyal Medya Hesapları ile sizlere daha yakınız….

Aşağıda ki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…