0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Fatura Limit Ayarları

Eki

25

Fatura Limit Ayarları

Fatura Limit Ayarları

İşletmenizde çok küçük birimler üzerinden (0,004438 gram/adet vs. gibi) alım satım yaptığınız ürünleriniz bulunabilir, yada çok küçük fiyatlara sahip (0,005253 ₺ gibi) ürünleriniz bulunabilir, bu ürünlerdeki fiyat ve miktar değişiklikleri sizin için önem arz ediyor olabilir. KRS’de yapacağınız ufak bir değişiklik ile Faturada ki limitleri çok kolay bir şekilde ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bu yazımızda bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi anlatmış olacağız.

KRS Üst Çubuk üzerinde bulunan “Yönetici Menüsü” altında bulunan Yazılım Ayarları” sekmesine tıklayarak Kursoft Asistan bölümüne ulaşırız. Genel Ayarlar butununa basarız.

Açılan Pencere üzerinden Fatura Ayarları bölümüne geliriz, Limitler sekmesine tıklarız, bu açılan bölümden basamak sayısını değiştirmek istediğiniz, bölümlerin değerlerini değiştirerek kaydet tuşuna basarak işlemi tamamlamış oluruz, programdan çıkış yapıp giriş yaptığımızda ayarlar aktif hale gelecek ve belirmiş olduğunuz basamak değerleri sizin belirlediğiniz şekilde görülmeye başlayacaktır.