0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Fatura Limit Ayarları

Eki

25

Fatura Limit Ayarları

Fatura Limit Ayarları

İşletmenizde çok küçük birimler üzerinden (0,004438 gram / adet vs. gibi) alım satım yaptığınız ürünleriniz bulunabilir ya da çok küçük fiyatlara sahip (0,005253 ₺ gibi) ürünleriniz bulunabilir, bu ürünlerdeki fiyat ve miktar değişiklikleri sizin için önem arz ediyor olabilir. KRS ‘de yapacağınız ufak bir değişiklik ile faturadaki limitleri çok kolay bir şekilde ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Bu yazımızda bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi anlatmış olacağız.

KRS üst menü üzerinde bulunan “Yönetici Menüsü” altında bulunan “Yazılım Ayarları” sekmesine tıklayarak Kursoft Asistan bölümüne ulaşırız. Genel Ayarlar butonuna basarız.

Açılan pencere üzerinden Fatura Ayarları bölümüne geliriz, Limitler sekmesine tıklarız, bu açılan bölümden basamak sayısını değiştirmek istediğiniz bölümlerin değerlerini değiştirerek Kaydet tuşuna basarak işlemi tamamlamış oluruz, programdan çıkış yapıp giriş yaptığımızda ayarlar aktif hale gelecek ve belirtmiş olduğunuz basamak değerleri sizin belirlediğiniz şekilde görülmeye başlayacaktır.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…