0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Ataşehir Ön Muhasebe Programı

İstanbul Ataşehir ön muhasebe yazılımları, İstanbul Ataşehir teknik servis yazılımları ve İstanbul Ataşehir perakende yazılımları, İstanbul Ataşehir adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını tek başına karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Ön Muhasebe Programı size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği ara yüzü sayesinde, hızlı, güvenli ve kolay işlem yapabilirsiniz.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

KRS Ön Muhasebe Programları bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere birçok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Kursoft KRS ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını tek başına karşılayacak özelliklere sahiptir.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de ki işletmenizin sektörüne ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar.

Zaman Kazanın

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan Kursoft KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft Ön Muhasebe Programı size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır, bu sayede size zaman kazandırır.

Gelişmiş Raporlama

Ataşehir’de ki Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Programın verdiği raporlar ile yetinmeyin, rapor tasarım ekranı sayesinde işletmenize özel raporlar oluşturun, en doğru analizleri en doğru zamanda alın.

Gelişmiş bir Muhasebe Programı girilen verileri en doğru şekilde yorumlayarak en gelişmiş rapor ve analizleri vermelidir. Aksi taktirde yaptığınız işlemlerin takibi dışında herhangi bir fonksiyonu kalmayacaktır, bu bağlamda Kursoft Muhasebe Programı serisinde yüzlerce rapor ve analizi tek tıkla alabilirsiniz.

Kursoft Yazılım, ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında innovatif çözümler sunma hedefi ile 2010 yılında tamamen kendi öz sermayesi ve güçlü altyapısı ile yazılım ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım KRS ürünleri gelişmiş altyapısı sürekli güncellenen, sürekli gelişen bir yazılım olduğundan resmi değişikliklere ve günümüz koşullarına uyum sağlar.

Tüm ürünlerini çözüm ortağına ihtiyaç duymadan kendi sağlam altyapısı ve uzman personel kadrosu ile hazırlayıp sunan Kursoft Yazılım, ürün gamında bulunan KRS serisi Muhasebe Programları, Teknik Servis Programları, Market Otomasyonlarındaki bir çok innovatif çözümler ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

+ Alış/Satış Faturası + Dekont Yönetimi + Kasiyer Raporu + Garanti Takibi
+ Alım/Sevk İrsaliyeleri + Toplu İşlemler + Kasiyer Karlılık + Servis Analizi
+ Hizmet Faturaları + Taksitli İşlemler + Kasiyer Yetkileri + Cihaz Geçmişi
+ Fatura Şablonları + Ciro Dağılımı + Depo Sevkiyat +Kontrol Grupları
+ Açık/Kapalı Fatura + Cari Özel Fiyat + Personel Prim Yönetimi + Servis Puanlama
+ Birim Yönetimi + Cari Özel Vade + Para Üstü Hesaplama + Servis Yenileme
+ İskonto Yönetimi + Cari Virman + Parçalı Tahsilat + Sözleşmeli Servisler
+ Fatura Tasarım Ekranı + Ödeme/Tahsilat Raporları + Fiyat Sorgulama + Stok Takibi
+ Tüm Yazıcılarla Uyum + Alt Fiyat Grupları + Birim Kontrolü + Aylık Servis Cirosu
+ Fatura Vade Yönetimi + Stok Risk Analizi + Kısayollar + Servis Kârlılık Raporları
+ Seri No Kontrolü + Depo Yönetimi + Kar/Zarar Analizi + Teknisyen Verimlilik Raporları
+ Fatura Raporları + Program Parametreleri + Ürün Bazlı Raporlar + Servis Birim Verimlilik Raporları
+ Stok Yönetimi + Personel Karlılık Raporu + İndirim Kartları + Servis Fiyatlandırma
+ Barkod Desteği + Hızlı Satış Ekranı + Servis İşlemleri + Arıza Tespit
+ Variant Yönetimi + Kasa Tahsilat + İş Emri + Cihaz Görsel ve Belge Yükleme
+ Kar / Zarar Raporları + Kredi Kartı Tahsilat + Departman Yönetimi + Müşteri Yönetimi
+ Hizmet / Masraf Yönetimi + Gramajlı Ürün Takibi + Servis Evreleri + Kasa / Banka Modülü
+ Çek / Senet Yönetimi + Dokunmatik Ekran Uyumu + Zengin Raporlama + Alım / Satım Faturaları
+ İşletme Kredi Kartı Yönetimi + Fatura Modülü + SMS & E-Posta Desteği + Ödeme / Tahsilat İşlemleri
+ Kasa/Banka Yönetimi + Tablet Uyumu + Servis Parametreleri + İşletme Giderleri Kaydı
+ Nakit Ödeme/Tahsilat + Cari Modülü + Barkod Oluşturma / Yazdırma + Özel Kod Yönetimi
+ Kredi Kartı Tahsilat + Borç Alacak Takibi + Servis Faturalandırma + Borç / Alacak Takibi
+ Gelen/Giden Havale + Kasiyer Yönetimi + Tasarlanabilir Servis Formları + KDV Raporu

Ataşehir’de Muhasebe Programı mı Arıyorsunuz ?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun.