0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Bir Depoya Sabit Stok Yetkilendirme

Ağu

31

Bir Depoya Sabit Stok Yetkilendirme

KRS v5.0.0.2 sürümüyle gelen özellik sayesinde bir depoya stok kartı atayıp sadece o stok kartlarını görmesini sağlayabilirsiniz.

Senaryo: İşletmenizde 5000 adet stok kartı var ancak B deposunda bu kartların bir bölümünün görünmesini istiyorsunuz; ekteki evreleri takip ederek bu işlemi yapabilirsiniz.

1 – ) Kullanıcıya özel depo tanımlama yapın, ilgili depoya giderek yetkilendirmek istediğiniz stok kartlarını depoya atın, daha sonra kullanıcının yetkisini ‘Sadece kendi işlemlerini görsün.‘ olarak ayarlayıp depo içeriği görme yetkisini de ‘Yetkilendirilmiş Stokları Görsün‘ olarak ayarların.

a – ) Yeni depo ekleyin.

Stok – Depo > Depo Kartları > Yeni Depo Ekle

b – ) Bu depo kartını personelin varsayılanı yapın.

Personel modülüne giderek ilgili personele sağ tıklayıp İncele / Değiştir menüsüne tıklayın, daha sonra Diğer Bilgiler bölümünden kullanıcı deposunu değiştirin.

c – ) Kullanıcı yetkilerini ayarlayın.

d – ) Kullanıcıya atamış olduğunuz depoya yetkilendirilmiş stokları atın.

Stok – Depo > Depo Kartları > depo kartına sağ tıklayıp depo içeriğine erişerek yetkilendirilmiş stokları bu alana atın ve işlemleri kaydedin.

 

Bu işlemlerden sonra ilgili kullanıcı sadece yetkilendirilmiş stoklar ve bu stoklar üzerinde kendi yapmış olduğu işlemleri görecektir, konuyla ilgili sorularınızı destek@kursoft.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…