0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Bulut Yedeklemenin Faydaları

Eki

11

Bulut Yedeklemenin Faydaları

Şirketinizin verilerini Bulutta yedekleyin. Şirketiniz için tuttuğunuz verilerin gün geçtikçe artması, geriye dönüp analiz ve raporlama yapabilmeniz için eski verilerinize erişim sağlamanız açısından verilerinizin belirli zaman aralıklarında güvenli şekilde yedeklenmesi ve saklanması konusu işletmeler için artık olmazsa olmazlardandır. Üstelik eski verilerinize erişmeniz birçok açıdan hatırı sayılır bir şekilde işletmenize fayda sağlamaktadır.

Eski verilerin yardımı ile müşteri sadakatini arttırabilirsiniz ve sadakat oranı yüksek müşterilerinize özel kampanya planlayabilirsiniz. KRS ile istediğiniz müşterilerinize istediğiniz kampanyayı planlayabilir ve ilgili müşteriye özel iskonto uygulayabilirsiniz. KRS ‘de sadakat oranı yüksek müşterilerinizin raporlandırılması işlemleri için tıklayınız. 

Eski verilerinizden elde edeceğiniz analizler sayesinde cari, stok, ay bazlı birçok analiz yapabilir ve gelecek dönemler için planlamalar yapabilirsiniz. KRS ön muhasebe programları size birçok raporlama ayrıcalığı sunar, ilgili makalelere erişmek için tıklayınız.

Eski verilerin kayıp olması durumu ise sizi birçok olumsuz durum ile karşı karşıya bırakır. Bulutta verilerinizi yedekleyerek bu olumsuz durumun önüne geçebilir ve verilerinizin düzenli zaman aralıklarında daha sağlıklı bir şekilde yedeklenmesi ve saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Kursoft Yazılım hem KRS serisi programlar ile hem de Bulut Çözümleri ile size bu konuda yardımcı olacaktır.

İşletmenizin ihtiyacına ve bütçe durumuna göre verilerinizin yedeklenmesi için üç farklı şekilde çözüm sunuyoruz.

1-) Dilerseniz istediğiniz tarih ve saatte manuel olarak KRS program verilerinizi yedekleyebilirsiniz. İlgili işlem ve detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

2-) KRS’nin manuel yedekleme yerine Bulut Destekli Otomatik Yedekleme almasını sağlayabilirsiniz, KRS Bulut yedekleme ile risklerinizi en aza indirirsiniz, bilgisayarınıza almış olduğunuz yedekler ticari risklerinizi azaltır, bu yedeği farklı bir alana taşımanız ise bu risk oranını daha da düşürür. Localde kullandığınız ön muhasebe programınız için Tavsiye Ettiğimiz Bulut Destekli Otomatik yedekleme ile ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3-) KRS’yi Bulut Lisanslama yaparak Bulutta kullanabilirsiniz. Bu sayede;

  • Verileriniz anlık bulutta yedeklensin.
  • Programınızı tek tıkla istediğiniz kadar bilgisayara kurun.
  • İnternet olan her yerden işletmenize erişin.

Ve birçok avantaja sahip olun. Bulut Lisanslama Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…