0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Cari Not Oluşturma ve Görüntüleme

Kas

6

Cari Not Oluşturma ve Görüntüleme

Cari Not Oluşturma ve Görüntüleme

Kursoft Yazılım olarak, yazılımlarımızı üretirken öncelikli hedefimiz ön muhasebesel işlemlerinizi en kısa zamanda bitirerek asıl işinize yoğunlaşmanızdır. Kursoft ürünleri, gelişmiş altyapısı, güçlü raporlama seçenekleri, kullanım kolaylığı ile diğer yazılımlara fark atmaktadır.

Bu yazımızda Cari Listesi üzerinden hızlı not oluşturma ve görüntüleme işleminden  bahsetmiş olacağız…

KRS Üst Menü > Cari Modülü > Cari Kartları Listele sekmesine tıklayarak Cari Listemize ulaşırız, listemize ulaştıktan sonra ‘Notlar’ sekmesine geliriz.

Arama Kutucuğuna Cari ünvanı yazmaya başladığımızda ilgili cariler aranmaya başlayacaktır veya arama bölümü yanındaki aşağı ok yardımı ile cari listemize ulaşarak seçim yapabiliriz.  İlgi cariyi bulduktan sonra hemen altındaki bölüme yazmak istediğimiz notu yazarak NOT EKLE butonuna basarız, eklediğimiz not aynı sekmedeki notlar bölümünde önceki notların arasında görünecektir.

Daha önce girilen tüm notları görmek için, Cari arama kısmında bulunan Cari Seçiniz şekline getirerek daha oluşturan notların tamamını tek ekran üzerinde tarih saat şeklinde görebilirsiniz, yine sağ taraftakı notlar ekranını sütunlara tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

Aynı şekilde sadece bir cariye ait notları görmek için Cari Arama bölümden ilgili cariyi bulmamız yeterli olacaktır.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…