0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Carilere Toplu E-Posta Gönderimi Panelinin Kullanılması

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarCarilere Toplu E-Posta Gönderimi Panelinin Kullanılması

Şub

1

Carilere Toplu E-Posta Gönderimi Panelinin Kullanılması

Ay sonu, yıl sonu veya dilediğiniz bir zamanda carilerimize kalan bakiyelerini hatırlatmamız gerekebilir, bu işlemi Kursoft KRS ile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz, isterseniz tüm carilere isterseniz belirli bir cari grubuna isterseniz de tek bir cari için bu işlemi yapabilirsiniz.

Toplu E-Posta Göndermek İçin;

“Cari” sekmemizden “Toplu E-Posta Gönder”e tıkladığımızda açılan pencereden “GÖNDERİMİ BAŞLAT”a tıklamanız yeterli olacaktır.

Mail gönderiminin sağlanabilmesi için Cari Kart bölümünde carilerin mail adreslerinin mail gönderimi öncesinde  kayıt edilmiş olması gerekmektedir.

Bir Cariye E-Posta Göndermek İçin;

“Cari” sekmemizden “Cari Kartları Listele”ye tıkladığımızda bünyemizde bulunan tüm carilerimizin listesi açılmaktadır. Açılan listede Carilerimizin Borç / Alacak durumlarını görmekteyiz.

Cari Listesinden, Bakiye Hatırlatmak istediğimiz Cariyi seçip sağ tuşa bastığımızda açılan menüden “Bakiye Hatırlat” > “E-Posta İle” butonuna tıklamanız yeterlidir ve açılan pencereden dilerseniz göndereceğiniz mailin metnini değiştirebilirsiniz ya da Gönder veya (F2) tuşuna basarak mail gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için mail kurulumunuzun yapılmış olması gerekmektedir.

Mail kurulumu yapmak için ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…