0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Çek Senet Takip Programı

KursoftBlogÇek Senet Takip Programı

May

21

Çek Senet Takip Programı

KRS Basic serisi ile işletmenizin çek ve senet akışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz; gelişmiş çek / senet hareketleri ekranı ile çek / senet girişi, çek / senet çıkışı, ödeme – tahsilat, bankaya çek / senet çıkışı, iptal iade, hatırlatmalar, çek / senet ekstreleri gibi birçok detaya ulaşabilirsiniz.

KRS Basic Serisi Çek / Senet Takip Programı İle Neler Yapabilirim?   

KRS Basic serisi ile işletmenizin tüm ön muhasebe evrelerini kontrol edebilirsiniz, bunun yanı sıra işletmenizin çek ve senet akışlarını tüm detaylarına kadar işleyip dilediğiniz kriterlerde rapor alabilirsiniz, KRS Basic serisi sizlere eşsiz bir çek / senet takip imkanı sunmaktadır. Evrak kopyalama, seri numarası takibi, gecikmiş evrak takibi, erişim seviyeleri, çok evrak ekleme, iptal / iade gibi birçok işlemi tek panel üzerinden yaparak daha önce bu evrelere harcadığınız zamanın çok daha altında bir zaman diliminde çek / senet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle çek / senet takibini eksiksiz yapan firmaların en çok istediği zengin raporlama altyapısı ise KRS Basic serisinde sizlere sunulmaktadır; çek ve senet ekstreleri ve raporlarını hayal ettiğiniz her kriterde alabilir ve yazıcınıza gönderebilirsiniz.

Ödeme ve tahsilat hatırlatma özelliği sayesinde vadesi gelmiş çekler, dilerseniz size dilerseniz hem size hem de çek üzerindeki ilgiliye e-posta yolu ile gönderilmektedir.

KRS Basic serisini inceleyerek kendinize en uygun paketi seçebilir ya da size en uygun paketi önermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…