0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Cihazların Servis Geçmişine Nasıl Ulaşırım?

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlar Teknik Servis ModülüCihazların Servis Geçmişine Nasıl Ulaşırım?

Kas

21

Cihazların Servis Geçmişine Nasıl Ulaşırım?

Cihazların Servis Geçmişine Nasıl Ulaşırım?

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin  gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis paketlerine sahip kullanıcıların sıklıkla kullandığı bir özellik olan Cihaz Servis Geçmişi özelliği ile, daha önce servisinize gelen cihazların önceki şikayetleri, cihazın tamir masrafları gibi birçok bilgiye bu ekran üzerinden ulaşabilirsiniz.

KRS Üst Menü > Servis Modülü > Servis Cihaz Geçmişi sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerindeki arama çubuğuna Servis Cihaz Geçmişi yazarak ilgili pencereye ulaşırız.

 

Seri Numarası yerine sorgulama yapmak istediğimiz cihazın seri numarasını yazarız, yazdığımız cihazla ilgili servis kayıtları pencerenin alt tarafında listelenecektir. YAZDIR butonuna basarak listemizi ister ekranda görüntüleyebilir ve isterseniz yazdırabilirsiniz.

 

Servis Cihaz Geçmişi ile ilgili rapor örneğini aşağıda görebilirsiniz.

 

Oto Servis kullanıcıları için araç plakasından Servis Araç Geçmişi ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…