0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

e-Arşiv Fatura’ların Cariye Otomatik Mail Gönderiminin Sağlanması

Kursofte-Fatura & e-Arşiv & e-İrsaliye KRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlare-Arşiv Fatura’ların Cariye Otomatik Mail Gönderiminin Sağlanması

Haz

30

e-Arşiv Fatura’ların Cariye Otomatik Mail Gönderiminin Sağlanması

e-Arşiv Fatura’ların Cariye Otomatik Mail Gönderiminin Sağlanması

Kursoft KRS üzerinden kesmiş olduğunuz e-arşiv veya e-faturalarınızı dilerseniz Cari karta tanımlı e-posta adresine ilave bir işleme gerek kalmadan, bir defa yapacağınız bir değişilik ile e-arşiv faturalarını kesmiş olduğunuz cariye e-posta olarak iletebilirsiniz.  Bu yazımızda otomatik mail gönderiminin avantajlarından bahsetmiş olacağız.

Foriba Otomatik Mail Gönderimi Avantajları

  • Fatura kesildikten sonra e-posta olarak göndermek için ekstra bir zaman harcamazsınız. Faturanız otomatik olarak ilgili cariye iletilir
  • Kendi mail sunucularınız üzerinden e-Arşiv Faturayı gönderdiğiniz zaman gönderilen mailler spam olarak algılanabilirken, foriba mail üzerinden gönderilen faturalarınız sorunsuz olarak carinize ulaşmaktadır.
  • Gönderilen maillerde müşterinizin / carinizin ihtiyacı olan tüm formatlar yer aldığı için sizden farklı bir formatta mail talep etmemektedir.
  • Foriba portal üzerinden istediğiniz zaman yeniden gönderim sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca tamamen ücretsiz.

Foriba Maili Nasıl Aktif Ederim?

https://panel.kursoft.com.tr/ adresine login olarak Hizmetlerim > e-Dönüşüm alanına erişin ve bu alanda yer alan ‘Foriba Maili Aktif Et’ butonuna tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…