0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv, tüm faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflerle son kullanıcılara, elektronik ortamdan gönderme imkanı sağlayan sistemdir.

Bilgi Al Broşürü İndir

 

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Arşiv ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

Hızlı ve Kolay

e-Arşiv ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.

Güvenli Alt Yapı

Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-Arşiv sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

Periyodik Faturalandırma

e-Arşiv gönderimlerinizi belirli periyotlara bağlayarak siz nerede olursanız olun zamanı geldiğinde faturanızın oluşturup gönderilmesini sağlayın ve zamandan tasarruf edin.

%100 Entegrasyon

e-Arşiv işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz ayrı ekranlarda zaman harcamayın muhasebe ve faturalandırma işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.

10 Yıl Saklama

Fatura arşivleme sorumluğundan kurtulun gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca yüksek güvenli alt yapımızda saklansın dilediğiniz zaman erişin.

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun