0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

E-FATURA ZORUNLULUK DEĞİL KOLAYLIKTIR!

Dijital dünyanın hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

Bilgi Al

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

Hızlı Ve Kolay

E-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.

Güvenli Altyapı

Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

Periyodik Faturalandırma

E-Fatura gönderimlerinizi belirli periyotlara bağlayarak siz nerede olursanız olun zamanı geldiğinde faturanızın oluşturulup gönderilmesini sağlayın ve zamandan tasarruf edin.

%100 Entegrasyon

E-Fatura işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın. Muhasebe ve faturalandırma işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.

10 Yıl Saklama

Fatura arşivleme sorumluluğundan kurtulun. Gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca yüksek güvenli altyapımızda saklansın, dilediğiniz zaman erişin.

4 Adımda E-Arşiv Faturaya Geçin

Şahıs İşletmesi, Limited Şirketi veya Anonim Şirketi olmanız fark etmeksizin e-faturaya herkes geçiş yapabilir. Başvuru işlemlerini ise 30 dakikada tamamlayabilirsiniz.

E-İmza / Mali Mührünüzü Alın

Şahıs şirketiyseniz elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan e-imzayı, LTD veya A.Ş. iseniz yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden alabilirsiniz.

GİB’den E-Fatura Özel Entegratörünüzü Seçin

GİB’in E-Fatura Canlı Başvuru ekranı üzerinden; e-İmza veya mali mührünüz ile ön başvuru yapabilir, Sovos Foriba Özel Entegratörlüğü aracılığıyla E-Arşiv Fatura gönderip, alacağınızı beyan edebilirsiniz.

Sovos Foriba Kayıt İşlemlerini Tamamlayın

E-Faturaya geçiş sürecinde e-dönüşüm destek ekibimiz, detaylı bilgiler içeren online kayıt formunu size iletecektir. Kayıt formunu doldurmanızı talep ederek; E-Arşiv Faturaya geçmek istediğiniz tarihi, teknik konfigürasyon bilgilerinizi, şirket ve temsilci bilgilerinizi belirtmenizi isteyecektir.

Başvurunuzu Tamamlayın Ve E-Faturaya Geçin

GİB kaydının tamamlanması için, size gönderilen belgeleri e-imzanız veya mali mührünüz ile imzalayın. Böylece E-Arşiv Faturaya geçişiniz başarıyla tamamlanacaktır.

Ad Soyad / Firma (*)

E-Posta (*)

Telefon (*)

Mesaj