0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Gelişmiş Cari İşlem Takibi 2 (Araçlar / Bilgiler)

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarGelişmiş Cari İşlem Takibi 2 (Araçlar / Bilgiler)

Eyl

26

Gelişmiş Cari İşlem Takibi 2 (Araçlar / Bilgiler)

Kursoft Yazılım olarak, yazılımlarımızı üretirken öncelikli hedefimiz ön muhasebesel işlemlerinizi en kısa zamanda bitirerek asıl işinize yoğunlaşmanızdır. Kursoft ürünleri, gelişmiş altyapısı, güçlü raporlandırma seçenekleri, kullanım kolaylığı ile diğer yazılımlara fark atmaktadır.

Bu yazı serimizde Cari İşlem Takibi gelişmiş özelliklerinden detaylı bir şekilde bahsetmiş olacağız…

KRS Üst Menü > Cari Modülü > Cari Kartları Listele sekmesine tıklayarak Cari Listemize ulaşırız, açılan liste üzerinde işlem takibi yapacağımız cariyi seçerek sağ tuş yardımı ile İşlem Takibi sekmesine tıklarız.

 


Gelişmiş Cari İşlem Takibi 2 Araçlar/Bilgiler Sekmesi Üzerinden Yapılacak İşlemler

  • Cari Kart Bilgilerini Gör / Değiştir: bu alana tıkladığınızda ilgili cari ile ilgili bilgilerin yer aldığı pencere açılacaktır, bu alandan bilgileri görebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. Yine aynı pencere üzerinde bir çok sekme mevcuttur, bu sekmelerde yer alan tüm bilgilerde değişiklik yapabilirsiniz, değişiklik sonrasında Kaydet butonuna basarak yaptığınız değişiklikleri kaydedersiniz.

Cari Modülü ile ilgili diğer makalelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • Mutabakat Mektubu Gönder; bu buton yardımı ile ilgili cariye Mutabakat Mektubunu mail olarak gönderebilirsiniz, dilerseniz Mutabakat Mektubunu yazdırabilirsiniz. Mutabakat Mektubu ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • Cari Ekstreyi E-posta Gönder; bu buton yardımı ile, ilgili cariye, Cari Ekstresini mail olarak gönderebilirsiniz, dilerseniz Cari Ekstresini yazdırabilirsiniz. Cari Ekstre ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • SMS Gönder; ilgili cariye bu pencere üzerinden SMS gönderebilirsiniz, bu ekran üzerinden dilerseniz daha önce oluşturmuş olduğunuz hazır iletileri dilerseniz de o an göndermek istediğiniz SMS metnini yazarak [F2] Gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Toplu SMS kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • E-Posta Gönder; ilgili cariye bu pencere üzerinden e-posta gönderebilirsiniz, bu ekran üzerinden o an göndermek istediğiniz e-posta metnini ve mail konusunu yazarak [F2] Gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. E-posta ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • Kargo Fişi Yazdır; bu buton yardımı ile kargo ile göndereceğiniz evraklar için hazır bilgi dosyası yazdırabilirsiniz. Kargo fişini düzenlemek veya değiştirmekle ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


  • İşlemler; bu buton yardımı ile, ilgili cariye fatura kesebilir, çek / senet girişi yapabilir, nakit işlem gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…