0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Gelişmiş Cari İşlem Takibi 4 ( Çek / Senet İşlemleri )

KursoftCari Modülü Çek-Senet Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarGelişmiş Cari İşlem Takibi 4 ( Çek / Senet İşlemleri )

Eyl

30

Gelişmiş Cari İşlem Takibi 4 ( Çek / Senet İşlemleri )

Kursoft Yazılım olarak, yazılımlarımızı üretirken öncelikli hedefimiz ön muhasebesel işlemlerinizi en kısa zamanda bitirerek asıl işinize yoğunlaşmanızdır. Kursoft ürünleri, gelişmiş altyapısı, güçlü raporlandırma seçenekleri, kullanım kolaylığı ile diğer yazılımlara fark atmaktadır.

Bu yazı serimizde Cari İşlem Takibi gelişmiş özelliklerinden detaylı bir şekilde bahsetmiş olacağız…

KRS Üst Menü > Cari Modülü > Cari Kartları Listele sekmesine tıklayarak Cari Listemize ulaşırız, açılan liste üzerinde işlem takibi yapacağımız cariyi seçerek sağ tuş yardımı ile İşlem Takibi sekmesine tıklarız.

 


 

Gelişmiş Cari İşlem Takibi 4 Çek / Senet İşlemleri Sekmesi Üzerinden Yapılacak İşlemler;

 

 

Çek / Senet İşlemleri sekmesinde işlem takibi yaptığınız cariden aldığınız veya verdiğiniz çek ve senetleri görebilirsiniz. Çek / Senet Modülü ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Yazdır veya CTRL+P tuşu yardımı ile seçmiş olduğunuz filtrelere göre rapor alabilirsiniz. Filtreleme seçimini yaptıktan sonra Seçili Şablon bölümünden Varsayılan, Aylık, Detaylı- Ödenen- Kalan veya Döküm şablonlarını seçerek ekranda görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz.

 

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…