0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

İleri Tarihli Ürün Teslimatlarını KRS ile Takip Edebilirsiniz.

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlarİleri Tarihli Ürün Teslimatlarını KRS ile Takip Edebilirsiniz.

Eyl

13

İleri Tarihli Ürün Teslimatlarını KRS ile Takip Edebilirsiniz.

İleri Tarihli Ürün Teslimatlarını KRS ile Takip Edebilirsiniz.

Sipariş üzerine iş yapıyor ya da kişiye özel üretimler yapıyor olabilirsiniz veya sattığınız ürün veya ürünler o an için elinizde olmayabilir, bu ve benzeri durumlarda kullanabileceğiniz ürün sevkiyat takibi özelliği ile iş yükünüzü sizden alıyoruz.

Kursoft KRS v5 yeni güncelleme ile gelen Ürün Sevkiyat Takibi özelliği ile faturasını kestiğiniz ancak ürün teslimini daha sonra yapacağınız ürünlerin takibini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz, böylelikle müşterilerinize verdiğiniz teslimat günlerini farklı şekillerde takip etme olayını ortadan kaldırmış olursunuz.

Bu işlemi yapabilmek için, ekstra bir işlem yapmanız gerekmiyor, tek yapmanız gereken fatura ekranında bulunan ürün satırında teslim tarihini belirlemek ve Ek işlemler sekmesi üzerinde bulunan Ürün Sevkiyat Takibi Aktif kutucuğunu işaretlemektir.

Fatura ekranındaki işlemleriniz tamamlandıktan sonra Kaydet butonu ile faturamızı kaydederiz.


Zamanlanmış Sevk Dökümü Raporuna ulaşmak için, KRS üst menüde yer alan Stok – Depo modülü altından Raporlar bölümüne, buradan Zamanlanmış Sevkiyat Dökümüne tıklarız.

Açılan pencere üzerinden dilerseniz tarih filtresini kullanarak belirli tarihler arasındaki teslimatları görüntüleyebilirsiniz, dilerseniz diğer filtre alanları kullanarak ihtiyacınız olan raporu alabilirsiniz. Rapor belirlediğiniz filtrelemeye bağlı olarak aşağıdaki gibi görünecektir.


Stok Depo modülü ile ilgili videolara ve makalelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Eğitim Videoları ve makalelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…