0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kargo İle Gönderilen Ürünlerin “Kargo Takip” Bilgilerinin “Müşteriye” İletilmesi

KursoftFatura & İrsaliye Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarKargo İle Gönderilen Ürünlerin “Kargo Takip” Bilgilerinin “Müşteriye” İletilmesi

Şub

3

Kargo İle Gönderilen Ürünlerin “Kargo Takip” Bilgilerinin “Müşteriye” İletilmesi

Kargo İle Gönderilen Ürünlerin “Kargo Takip” Bilgilerinin Alıcıya “E-Posta” Veya “SMS” Olarak Gönderiminin Gerçekleştirilmesi

Kursoft KRS muhasebe programımızda kargo ile gönderilen ürünlerin “Kargo Takip” bilgilerini müşterimiz ile çok kolay bir şekilde paylaşabilir ve işletmemizde faturadan ürün takibini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

“Satış Faturası” ekranında bulunan “Ek İşlemler” bölümüne girilir.

Burada “Kargo Şirketi” ve “Kargo No” bölümlerini doldurarak ister E-posta isterseniz de SMS olarak Müşteriye gönderimini sağlayabilirsiniz. “Mesaj” bölümünde istediğiniz değişikliği yapabilir veya hazır olarak gelen metni kullanarak “[F2] Gönder” butonuna basarak gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

 

E-Posta gönderimi yapabilmeniz için E-posta kurulumunun yapılmış olması gerekmektedir. Daha önceden Kurulum yapmadıysanız buraya tıklayarak ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

SMS ile gönderi yapabilmeniz için bir SMS paketinizin bulunması gerekmektedir. Buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…