0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kasiyer Stok Mevcudu ve Eski Satışları Gizleme Yetkileri

KursoftPerakende Modülü Personel / Kullanıcı ModülüKasiyer Stok Mevcudu ve Eski Satışları Gizleme Yetkileri

Şub

9

Kasiyer Stok Mevcudu ve Eski Satışları Gizleme Yetkileri

Kursoft perakende satış programında yeni eklenen 2 yetki sayesinde, Kasiyer grubuna dahil olan kullanıcıların stok mevcutlarını ve daha önceki satışlarını görmelerini engelleyebilirsiniz.

Kursoft üst menüsü > Personel > Personel Listesine giderek yetkilendirmek istediğiniz kullanıcıya sağ tıklayıp İncele / Değiştir alanından açılan ekranda Kullanıcı Yetkileri bölümüne erişin, bu alandan Perakende – Hızlı Satış menüsüne giderek ‘Eski Satışlarını’ ve ‘Stok Mevcudu yetkilerini Görmesin olarak işaretleyerek ayarları kaydedin.

Eski Satışlarını Görmesin olarak ayarladığınızda; Hızlı satış ekranında bulunan satışlarım menüsü kapanacaktır.

Stok Mevcudu Görmesin olarak ayarladığınızda; Satırlarda bulunan stok mevcutları, stok seçim ekranında bulunan stok mevcutları kaybolacak, stok işlem takibi yetkisi kapanacak, stok listesini yazdır yetkisi kapanacak, hızlı satışta bulunan anlık stok mevcudu ve envanter raporu yetkileri kapanacak.

Önemli Bilgi : Bu parametrelere rağmen kullanıcının farklı modüllerden ilgili verilere ulaşmaması için kullanıcı rapor yetkisi kapatma dokümanı yardımıyla tüm rapor yetkilerini kapatmanız önerilir.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…