0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kobi Muhasebe Programı

En Kapsamlı Ticari Yazılım

Kursoft KRS Kobi ile Alım, Satım, Çek-Senet, Teklif Sipariş, Kredi Yönetimi, Hızlı Üretim gibi tüm evreleri en detaylı yönden takip edebilirsiniz.

Üstelik en makul fiyatlara !

Fatura / İrsaliye Yönetimi

KRS Ticari ile fatura ve irsaliye işlemleri için harcadığınız zamanı yarıya indirirken eskisinden daha detaylı ve güvenli bir fatura takibi sunuyoruz.

Teklif / Sipariş Yönetimi

KRS Ticari ile, tekliflerinizi müşterinize KRS üzerinden mail atabilir, kabul edilen teklifleri siparişe çevirebilirsiniz, irsaliye veya faturaya çevirebilir, siparişlerinizin teslim durumlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 

Bütçe Planlama Modülü

Kursoft KRS Kobi Pekette standart olarak gelen Bütçe Planlama özelliği ile işletmenizin geleceğini bugünden planlayıp, geleceğinize yön verebilirsiniz.

Stok / Depo Yönetimi

KRS Ticari size eşsiz ve detaylı bir stok takibi imkanı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi gerçekleştirirken bunları dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.

Hızlı Üretim Yönetimi

KRS Ticari Hızlı Üretim Modülü ile, üretim planlaması yaparak işlemlerinize hız katabilir, düzenli hatasız stok takibi sağlayabilir, üretim raporlarınızı görebilirsiniz.  

İşletme Sahibi Paneli

Kursoft KRS Kobi Pekette standart olarak gelen İşletme Sahip Paneli özelliği ile işletmenizin geneli ile ilgili, Genel Analiz, Finans Akış Analizi, İşlem Analizi gibi bilgilere tek ekran üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cari / Müşteri Yönetimi

KRS Ticari cari yönetimi gerek tedarikçilerinizi gerekse müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir, tüm işlemleri kolay ve en güvenli yönden raporlayabilirsiniz.

Kredi Takibi ve Yönetimi

KRS Ticari Kredi Modülü ile, bankalardan veya kredi kuruluşlarından almış olduğunuz kredilerinizin takibini yapabilirsiniz, gelecek planlaması yaparken işletmenizin genel durumunu daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Özel Rapor Tasarımı

Kursoft KRS Kobi Paket 100’den fazla standart rapor ile birlikte gelmektedir, bu raporlar haricinde işletmenizin ihtiyaç duyacağı bir raporu size özel tasarılıyoruz. 

Çek / Senet Yönetimi

KRS Ticari ile çek – senet işlemlerinizi en kolay ve bir o kadar da detaylı yönden takip edin. Çek – senet girişleri, faktoring ve banka teminatlarınızı tek ekrandan kontrol edin.

Kasa / Banka Yönetimi

KRS Ticari ile kasa ve banka hareketlerinizi tüm detayları ile görüntüleyebilir, saniyeler içerisinde işlem ekleyebilir, detaylı raporlandırma yapabilirsiniz.

Periyodik İşlemler

KRS Kobi’de bulunan Periyodik İşlemler ile, her ay düzenli fatura kestiğiniz müşterilere belirlediğiniz günlerde belirlediğiniz tutarda otomatik faturalandırma işlemi yaparak işlem gecikmelerinden ve hatalarından kurtulmuş olursunuz.

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

KRS Kobi tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Kobi paketi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

KRS Kobi paketi bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere çek, senet kar zarar analizleri gibi detaylı  bir çok işlem sürecini en doğru ve en hızlı şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde kayıt altına almaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar. Pratik ürününde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Zaman Kazanın

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.

Gelişmiş Raporlama

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış / satış, depo takibi, ödeme / tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini çek / senet takibini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Programın verdiği raporlarla yetinmeyin, rapor tasarım ekranı sayesinde işletmenize özel raporlar oluşturun en doğru analizleri en doğru zamanda alın.

KRS Kobi Paket ile standart olarak gelen 100’den fazla rapordan hariç işletmenizin ihtiyaç duyduğu, size özel hazırlanan rapor hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

İşletme Sahip Paneli ve Bütçe Planlama

Krs Kobi Paket’te standart olarak yer alan İ.S.P İşletme Sahip Paneli ile işletmenizin genel durumdan detaylı analizlerine, finasal analizlerden, görsel analizle birçok analize tek ekran üzerinden erişmenize olanak tanımaktadır.

Kursoft KRS Bütçe Planlama Modülü ile, hedeflerinizi bugünden belirleyebilir, hedeflerinizde ne kadar yol aldığınızı görebilir, bu verilere göre yeni stratejiler belirleyebilir, geleceğe daha güvenli adımlarla yürüyebilirsiniz.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Büyük Bahar Kampanyası Başladı...

Tüm Kursoft ürünlerinde, yeni lisanslamada 31 Mayıs’a kadar geçerli tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit.

En Makul Fiyat Garantisi

Esnek satın alma yöntemleriyle alın, ihtiyacınız olmayan özelliklere ücret ödemeyin !

Yıllık Lisanslama

900 TL Kdv Dahil

 • 1 Yıl kullanım hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz özel rapor desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • +1 Kullanıcı Hediye
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

2 Yıllık Lisanslama

1.620 TL Kdv Dahil

 • 2 Yıl kullanım hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz özel rapor desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • +1 Kullanıcı Hediye
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Süresiz Lisanslama

3.600 TL bir kez ödeme

 • Süresiz kullanım hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz özel rapor desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • +1 Kullanıcı Hediye
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Kursoft KRS Kobi Paketi; Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Kursoft olarak 10 yıldır kolay muhasebe programı kavramı üzerinde çalışmaktayız bu bağlamda en doğru işlemleri en ince detayına kadar kullandırırken aynı zamanda da en kolay yönden işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Tüm kullanıcıların en sık sorduğu soru muhasebe programı fiyatları araştırırken neyi baz almalıyız ? sorusuna da “Özellik ve fiyat karşılaştırması yaptığımızda Kursoft” diyebiliyoruz.

İşletme sahiplerinin ön muhasebe programı fiyatları konusunda araştırma yaparken sadece fiyat değil, fiyat ve özellikleri aynı anda kıyaslamasını tavsiye etmekteyiz. Size işletmenizi dijital ortamda yönetirken basit muhasebe programı‘nı tercih etmek yerine basit kullanımı olan kapsamlı ön muhasebe programlarını tercih etmenizi öneririz. Bu iki kavram arasındaki ince farkı bu yazımızda anlattık.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Ticari paketi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

KRS Kobi paketi bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Kursoft kendi segmentinde en çok kullanılan ön muhasebe programlarının başında gelmekte olup küçük ve orta ölçekten başlayarak tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Fatura Yönetimi Ödeme / Tahsilat Yönetimi Fatura Kargo Yönetimi
İrsaliye Yönetimi Kredi Kartı Tahsilat Personel Bazlı Satış Raporları
Stok / Depo Yönetimi Not/Görev/Hatırlatmalar Personel Bazlı Tahsilat/Ödeme Raporları
Cari Yönetimi Görüşme Kayıtları Personel Kârlılık Analizleri
Kasa / Banka Yönetimi Vadeli Satış Takibi Aylık Ciro Raporları
Kullanıcı Yönetimi Vade Hatırlatma (E-Posta ve SMS) Cari Bazlı Ciro ve Kârlılık Raporları
Dekont Yönetimi Kasa / Banka Virman BA-BS Mütabakatları
Hizmet Masraf Kayıtları Gelişmiş Parametreler Stok Toplu Fiyat Güncelleme
Maliyet Yönetimi SMS ve E-Posta Modülü Toplu İndirim ve Fiyat Artırımları
Alım Satım Analizleri Toplu Barkod Yazdırma Stok Çoklu Birim Desteği
Fatura Yazdırma Borç/Alacak Takibi Cari Özel Fiyat
Dışarı Veri Aktarma/Alma Tüm Modüllerde Özel Alanlar Zengin Raporlama
Excell Toplu Stok Ekleme Limitsiz Kaynaklar Özel Kod Yönetimi
Excell’den Faturaya Ürün Çağırma Cari Gruplama Dosya Yönetimi
Excell’den Toplu Fiyat Güncelleme Stok Gruplama Çek / Senet Yönetimi
Üretim Planlama Modülü Teklif / Sipariş Modülü Kredi Takibi Yönetimi
Bütçe Planlama İşyeri Sahip Paneli Özel Rapor Hizmeti

KRS Kobi; öncelikle toptan, taksitli, vadeli satış yapan, birden fazla şubesi ve deposu olan, bayilik ve alt bayilikli çalışan, sevkiyat ve alım yapan tüm işletmelere uygun gelişmiş bir ön muhasebe programıdır.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Teklif / Sipariş Modülü yardımıyla, teklif oluşturup müşterinize gönderebilir, kabul gören teklifleri sipariş, fatura veya irsaliye çevirebilirsiniz, detaylı teklif raporları alabilir, stok rezervasyon ile olası hataların önüne geçebilirsiniz.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Kursoft muhasebe paket programları işletmelerin ihtiyaçlarını ar-ge çalışmaları, mevcut kullanıcılarımızdan gelen talepler ve 2010 yılından itibaren sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ile analiz edip üretmiştir, paket programlar özel yazılımlara oranla %70 daha makul fiyatlı olup işletmenizin ön muhasebe takibine ayırdığı bütçeyi düşürmektedir.

Kursoft Yazılım, ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında innovatif çözümler sunma hedefi ile 2010 yılında tamamen kendi öz sermayesi ve güçlü altyapısı ile yazılım ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım KRS ürünleri gelişmiş altyapısı sürekli güncellenen, sürekli gelişen bir yazılım olduğundan resmi değişikliklere ve günümüz koşullarına uyum sağlar.

Tüm ürünlerini çözüm ortağına ihtiyaç duymadan kendi sağlam altyapısı ve uzman personel kadrosu ile hazırlayıp sunan Kursoft Yazılım, ürün gamında bulunan KRS serisi Muhasebe Programları, Teknik Servis Programları, Market Otomasyonlarındaki bir çok innovatif çözümler ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun