0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS İle Cariye Alt Fiyat Tanımlama

KursoftCari ModülüKRS İle Cariye Alt Fiyat Tanımlama

May

18

KRS İle Cariye Alt Fiyat Tanımlama

KRS İle Cariye Alt Fiyat Tanımlama

İşletmenizde bazı müşterilerinizin alımları çok olduğundan veya çeşitli nedenlerle o müşterilere farkı fiyat uygulamaları yapıyor olabilirsiniz, ilgili müşterilerinizi teker teker takip etmek yerine Cari Kartında yapacağınız küçük bir değişiklik ile fiyatların otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemi yapabilmek için ilgili ürünün stok kartında alt fiyat tanımlamalarının yapılmış olması gerekmektedir, gerekli tanımlamanın nasıl yapılacağı ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KRS üst menü Cari modülü altında bulunan Cari Kartları Listele butonuyla veya KRS üst menü üzerinde yer alan CARİLER butonu yardımı ile Cari Listemize ulaşırız, burada değişiklik yapacağımız carimizi buluruz ve sağ tuş ile Değiştir butonuna tıklarız.

İlgili Cari kartın düzenleme ekranına ulaşmış oluruz. Bu bölümde yer alan “Fiyat Grubu” bölümünden kullanmak istediğimiz fiyat seçimini yaparak Kaydet butonuna basarız.

Bu işlemi yaptıktan sonra ilgili cariye satış işlemi yapılırken alt fiyat tanımladığınız ürünlerin ana fiyatı yerine seçmiş olduğunuz alt fiyatı otomatik olarak gelecektir.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…