0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS İle Eksik Stokların Takibi

Haz

29

KRS İle Eksik Stokların Takibi

KRS İle Eksik Stokların Takibi

Stok Kartlarında bulunan ancak mevcut fiili stoklarınızda bulunmayan veya belirlediğiniz sayının altında bulunan ürünleri KRS ile çok kolay bir şekilde takip edebilir, bu ürünleri tamamen bitirmeden temin etmenizi sağlayabilirsiniz ya da işletmenizde ayın veya haftanın belirli günlerinde sipariş veriyor olabilirsiniz, sipariş vereceğiniz zaman eksik stok listesi alarak hangi ürünlerden ne kadar sipariş vereceğinizi görebilirsiniz.

KRS Ana Sayfa üzerinde bulunan arama çubuğu yardımı ile rapor penceresine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Rapor ekranına ulaştığımız zaman, bu alanda bulunan Filtreleri kullanabilirsiniz. Örneğin; sadece bir deponuzdaki eksik stok listesini almak istiyor olabilirsiniz ya da belli bir ürün grubuna ait ürünlerin listesini çıkarmak istiyor olabilirsiniz, bu tip durumlarda filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Ekranda görünen rapor ekranında stok kartınız üzerinde belirtmiş olduğunuz uyarı limiti altındaki ürünleri ve eksik olan stoklarınızı ve negatif stoklarınız varsa hepsini bu ekran üzerinden görebilirsiniz.

Dilerseniz bu ekranı YAZDIR butonu yardımı ile yazdırabilirsiniz.

 

KRS’de  “Kalan Stok Uyarı” özelliği ile Kritik Ürünlerin stok takibinin gerçekleştirilmesi ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…