0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS ile “Teklif Verme” İşleminin Gerçekleştirilmesi

KursoftTeklif - Sipariş ModülüKRS ile “Teklif Verme” İşleminin Gerçekleştirilmesi

Mar

10

KRS ile “Teklif Verme” İşleminin Gerçekleştirilmesi

KRS İle “Teklif Verme” İşleminin Gerçekleştirilmesi

Müşterilerimizden fiyat teklifleri istekleri gelebilmektedir; farklı bir programda teklif hazırlayıp müşterilerimize göndermek, bu teklifleri takip etmek belirli bir süreden sonra büyük bir iş yükü oluşturmaktadır.

KRS “Teklif – Sipariş Modülünü” kullanarak birkaç dakika içinde teklif hazırlayabilir, bu teklifin dilerseniz çıktısını alabilirsiniz dilerseniz de müşterinize e-mail olarak gönderimini sağlayabilirsiniz.

Üstelik bu teklifleri saniyeler içerisinde siparişe çevirebilir ve işlemi faturalandırabilirsiniz.

“Teklif – Sipariş” modülünden “Yeni Teklif Ekle” içerisinden “Yeni Verilen Teklif” ekleye tıklayarak menüye ulaşılır.

Bu pencereden Teklif vereceğimiz Müşterimiz seçilir, KDV “Dahil” veya “Hariç” parametresi seçilir, indirim yapılacak ise ilgili bölüme yazılarak Kaydet (F2) tuşuna basılarak kayıt işlemi gerçekleştirilir.

 

Bu bölümden teklifi yazdırabilirsiniz, ekranda görüntüleyebilirsiniz, PDF olarak kaydedebilir, outlook kullanıyorsanız PDF olarak Outlook üzerinden göndere tıklayarak direk outlook’a geçiş yapabilir  veya Mail Gönder sekmesine geçerek mail KRS üzerinden gönderme bölümüne ulaşabilirsiniz.

Yazıcıdan Çıktı aldığınız zaman aşağıdaki teklif formunu almış olursunuz (Bu tasarımı tamamen kendi firma bilgilerinize göre ayarlama yapabilirsiniz.) veya mail gönder sekmesinden “Mail Gönder”e tıkladığınızda aşağıdaki ekran formu bir metinle birlikte Müşterinize gönderebilirsiniz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…