0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de “Belgeyi Kopyala” Özelliği İle İşinize Hız Katın

KursoftFatura & İrsaliye ModülüKRS’de “Belgeyi Kopyala” Özelliği İle İşinize Hız Katın

Mar

5

KRS’de “Belgeyi Kopyala” Özelliği İle İşinize Hız Katın

KRS’de “Belgeyi Kopyala” Özelliği İle İşinize Hız Katın;

Kursoft Yazılım Ekibi olarak KRS v5’i üretirken Amacımız, Ön Muhasebe işlemlerini en doğru, en güvenilir, mümkün olan en kısa sürede, en pratik yollardan tamamlamanızı sağlamanızdır.

İşletmenizde günlük olarak çok fazla faturalandırma işlemi yapıyor olabilirsiniz veya zaman zaman belirli ürünlerde kampanya yaparak kampanyalı ürünlerin satışını gerçekleştiriyor olabilirsiniz, bu satışların bazılarının içeriği birbirleriyle aynı sadece carileri farklı olabilir, bu tip durumlarda aynı faturadaki ürünleri teker teker eklemek yerine “belgeyi kopyala” özelliği ile kopyalama yaparak işlemlerinize hız katabilirsiniz.

Bu özelliği Fatura Ekranlarının tamamında kullanabildiğiniz gibi aynı faturaya ait ürünleri Alış Faturası, Alış İrsaliyesi, Satış İrsaliyesi vs birçok belgede kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda “Belgeyi Kopyala” özelliğini kullanarak Fatura Kopyalama işlemini gerçekleştireceğiz.

Öncelikle Faturalar bölümünden kopyalamak istediğimiz Faturayı buluruz ve sağ tuşa basarak “Belgeyi Kopyala” bölümünden “Satış Faturası olarak Kopyala”ya tıklarız. İlgili işlem kopyaladığımız faturanın içerdiği ürünler fiyatları ile birlikte fatura ekranında açacaktır, buradan gerekli düzeltmeleri yaparak KAYDET tuşuna bastığımızda işlemleri tamamlamış oluruz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…