0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Carilere Resim / Belge Ekleme

KursoftBlog Cari ModülüKRS’de Carilere Resim / Belge Ekleme

Nis

10

KRS’de Carilere Resim / Belge Ekleme

KRS’de Carilere Resim / Belge (Vergi Levhası, Sözleşme vs.) Ekleme

KRS v5 ile Carilerinize veya müşterilerinize Firma Logosu, Müşteri Fotoğrafı, yaptığınız bir sözleşmeniz varsa onun örneğini, Carinizden almış olduğunuz Vergi Levhası veya herhangi bir belgeniz varsa bu belgeyi ilgili Carinize ekleyerek dilediğiniz bir zamanda bu eklemiş olduğunuz belgelere ulaşabilirsiniz.

KRS üst menü “Cari” modülü altındaki “Cari Kartları Listele” bölümüne tıklayarak resim / belge ekleyeceğimiz Cari veya Müşterimizi Buluruz. Sağ Tuş yaparak “Değiştir” butonuna tıklarız.

Seçmiş olduğunuz Cari kartın düzenleme ekranı açılacaktır, açılan bu pencere üzerinde “Resim ve Belgeler” sekmesine geliriz, bu sekme üzerinden firma logosu veya müşteri fotoğrafı ekleyebiliriz, yine aynı ekran üzerinden “Dosya Seç” butonu ile imzaladığımız sözleşme, vergi levhası vs. istediğiniz belge veya resimleri buraya ekleriz. Belge ve resim ekleme işlemimiz bittiğinde Kaydet butonu ile işlemleri tamamlamış oluruz.

 

İhtiyacımız olduğunda eklediğimiz belge veya resimlere aynı sekme üzerinden belge isimlerinin üzerine tıklayarak ön izlenimle görüntüleyebilir, görsellere git butonu ile ilgili görsel veya belgelerin olduğu dizine ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…