0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Çoklu Cari Hesap Ekstresi

KursoftCari ModülüKRS’de Çoklu Cari Hesap Ekstresi

Eyl

7

KRS’de Çoklu Cari Hesap Ekstresi

KRS’de Çoklu Cari Hesap Ekstresi Alınması 

Daha önceki yazımızda tek cariden hesap ekstresi alınması işlemini anlatmıştık; ilgili yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazımızda ise Cari Grubuna göre, Cari Tipine göre, Bakiye Durumuna göre veya Tüm Carilerimizin Hesap Ekstresinin alınmasını anlatacağız.

KRS üst menü Cari modülünün altında bulunan Cari Raporları > Toplu Cari Hesap Ekstresi bölümüne tıklayarak Rapor ekranına ulaşırız.

Veya aynı Rapor ekranına KRS Ana Sayfası üzerinde bulunana Arama bölümünden de ulaşabiliriz.

[1] Başlangıç ve Bitiş tarihlerini seçerek 2 tarih arasındaki işlemlerin görünmesini sağlayabiliriz. Tarih aralığını geniş tutarak tüm rapora ulaşabilirsiniz.

[2] Bu filtreyi uygulayarak daha önce oluşturmuş olduğunuz Cari Grupları varsa ve raporu Cari Gruba göre almak istiyorsanız bu filtreyi kullanabilirsiniz. Tüm grupları seçerek tüm cariler için rapor alabilirsiniz.

[3] Bu filtreyi uygulayarak Müşteri veya Tedarikçiler için rapor alabilirsiniz, tüm cari tipleri ile tüm carilerin raporlandırılamasını sağlayabilirsiniz.

[4] Gerekli filtre seçeneklerini yaptıktan sonra raporun Firma Koduna göre veya Cari Unvana göre sıralanması sağlayabilirsiniz.

[5] Raporda görünmesini istediğiniz verilerin yanındaki kutucuğu işaretlemek suretiyle belirli işlemlere ait raporlandırma yapabileceğiniz gibi, İşlem Türleri kutucuğunu işaretleyerek tüm işlemlerin raporlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Gerekli seçimlerinizi ve filtrelerinizi yaptıktan sonra Yazdır butonuna basarak işleme devam ederiz.

Belge Yazdır ekranından Raporumuzu Detaylı olarak alabileceğimiz gibi sadece işlem bazında da raporlandırma alabiliriz. İstediğimiz rapor türünü seçerek YAZICI butonu ile yazıcıya gönderebilir, EKRAN butonu ile ekranda görüntüleyebiliriz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…