0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kursoft Yazılım’dan Eğitime Bir Destek Daha!

KursoftBlogKursoft Yazılım’dan Eğitime Bir Destek Daha!

Şub

7

Kursoft Yazılım’dan Eğitime Bir Destek Daha!

06/02/2018 tarihinde imzalanan protokolle Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayarlı muhasebe dersleri Kursoft ürünleri üzerinden verilecektir.

Sosyal sorumluluk kapsamında yapmış olduğumuz atılımlardan birisi olan eğitim kurumlarına destek programlarımız dahilinde Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayarlı muhasebe derslerinde Kursoft ürünleri kullanılacaktır.

İmzalanan protokol dahilinde Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi laboratuvarlarında bulunan 77 eğitim bilgisayarına ve yüzlerce öğrencinin kişisel bilgisayarlarına Eğitim Lisanslı Kursoft ürünleri yüklenmiştir.

Kursoft Yazılım olarak birçok sektöre çözüm sunmakta olup hizmet verdiğimiz sektörler arasında büyük oranını ön muhasebe amaçlı kullanımlar oluşturmaktadır. Bunun dışında birçok eğitim kurumuna döner sermaye, okul kantinleri, tahsilat ve takip sistemlerini de ücretsiz sağlayarak eğitime destek anlamında gerek iş gücümüzü gerekse ürettiğimiz teknolojileri seferber ediyoruz.

Bu bağlamda Kayseri’de pilot bölge olarak başladığımız Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile, eğitim kurumlarında “Kursoft ile bilgisayarlı ön muhasebe kullanım dersleri”ne başlamış bulunmaktayız.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…