0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kursoft Destek Sistemi Değişikliği Hakkında

KursoftBlogKursoft Destek Sistemi Değişikliği Hakkında

Ağu

4

Kursoft Destek Sistemi Değişikliği Hakkında

Uzun bir süredir kullanıcılarımıza uzaktan destek vererek en makul fiyatları en hızlı desteği veriyoruz, lisanslama sonrası talep edilen teknik ve ürün hakkında kullanımla ilgili tüm soruları uzman ekibimiz büyük titizlikle cevaplamaktadır.

Uzaktan desteğin en önemli  2 avantajı olan ekonomik ve hızlı dönüşü siz değerli kullanıcılarımıza yansıtmaya devam etmek adına destek sistemimizde köklü değişikliklere gitmiş bulunmaktayız. 05/08/2020 tarihi itibari ile süreli destek sözleşmesi yapılmayacaktır.

ARTIK DESTEK SÖZLEŞMESİ SÜRESİ YOK!

Bu tarih itibariyle destek sözleşmelerinde zaman aşımı kalkmış olup 1,3,5 ve 10’lu destek kredileri alarak dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Her kredi bir destek anlamına gelmekte olup bu sayede destek sözleşmesi süresinin sonunda haklarınızın yanması ve sözleşme dahilinde ki hizmetlerden yararlanamama gibi sorunlar ortadan kalkacaktır.

Ayrıca Güncelleme Paketi alarak, hem program güncellemeniz hem de  destek sürenizi 1 (bir) yıl boyunca uzatabilirsiniz.

DESTEK HAKLARINIZ ZAMAN AŞIMINA UĞRAMAYACAK

Bir senaryo üzerinden örnek vermek gerekirse; 3 adet destek kredisi satın alıp bunu dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Daha önce; 90 günlük destek sözleşmesi yaparak firmamızdan destek almakta olan müşterilerimiz, bazı durumlarda sözleşme sonrası 90 gün belki bir kez belki de hiç destek ihtiyacı duyulmuyordu, ancak süre sonrası tüm haklarınız yandığı için yeni bir sözleşme talep ediliyordu.

Bu uygulama ile kullanıcılarımız destek için daha az ücret öderken ödemiş olduğu ücretinde karşılığı ne zaman isterse alacak.

  • Mevcut sözleşmeler bitene kadar geçerlidir,
  • Artık yeni sözleşmeler süreli değil kontörlü olacaktır,
  • Detaylar ve destek kredisi edinmek için https://panel.kursoft.com.tr/ adresinden Hizmetlerim > Ek Destek Paketleri alanına erişebilirsiniz.