0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Listelerde Boğulmayın! Bunu Filtrele ‘…’ Özelliğini Kullanın.

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarListelerde Boğulmayın! Bunu Filtrele ‘…’ Özelliğini Kullanın.

Şub

28

Listelerde Boğulmayın! Bunu Filtrele ‘…’ Özelliğini Kullanın.

Listelerde Boğulmayın! Bunu Filtrele ‘…’ Özelliğini Kullanın.

Kursoft Yazılım Ekibi olarak Amacımız Ön Muhasebe işlemlerini en pratik yollardan yapmanızı sağlayarak işleminizi tamamlamanızdır.

Bu yazımızda sizlere liste ekranlarında boğulmadan aradığınız veriye en kısa sürede nasıl ulaşırsınız ondan bahsedeceğiz. Bu filtreleme özelliğini Cari Listenizde, Stok Listenizde İrsaliye Listenizde, Fatura Listeniz gibi birçok liste ekranımızda kullanabilirsiniz. 

Cari Listenizi açtınız ve “Şehir” filtrelemek istediniz; filtrelemek istediğiniz veri  üzerinde “Bunu Filtrele” dediğinizde Cari Listenizdeki seçmiş olduğunuz filtre işlemini uygulamış olur.

Örneğin; Cari Listemizi açtık, İstanbul ilindeki carilerimizi Listelemek istediniz.  Şehir sütununa geldiğiniz İstanbul yazılı olan herhangi bir veri üzerinde “Bunu Filtrele” butonuna bastığınız zaman İstanbul ilindeki Carilerimizi gösterecektir.

Yine aynı listemizde, örneğin; “grubunu” filtrelemek istediğinizde bu seferde aynı filtreleme işlemini grubu sütununda bulunan Müşteri üzerinde yaptığımız zaman Müşteri yazanları filtreleyecektir.

Farklı listeleme ekranlarında da aynı şekilde filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…