0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Bulut Çözümleri

Kursoft’un eşsiz bulut alt yapısı ile işletmenize her yerden ulaşın.

Teklif Al

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Basic Ön Muhasebe Programı size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar hazırlayabilirsiniz.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Kursoft ön muhasebe serisi bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar, Muhasebe Programında  kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Eşsiz Bulut Alt Yapısı

Kursoft bulut alt yapısı ile internet bağlantısı olan her yerden, internete bağlanabilen her cihazdan muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üst düzey bulut sunucularımızda 3 farklı noktaya anlık yedekleme yapılmakta olup veri kaybı riskinizi de ortadan kaldırıyoruz.

  • Windows tabletlerden yüksek performanslı erişim.
  • Verileriniz anlık yedeklensin.
  • Tek tıkla istediğiniz kadar bilgisayara kurun.
  • İnternet olan her yerden işletmenize erişin.

Gelişmiş Raporlama

Kursoft programları; küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan, bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken, basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Programın verdiği raporlarla yetinmeyin, rapor tasarım ekranı sayesinde işletmenize özel raporlar oluşturun en doğru analizleri en doğru zamanda alın.

Gelişmiş bir Muhasebe Programı girilen verileri en doğru şekilde yorumlayarak en gelişmiş rapor ve analizleri vermelidir. Aksi taktirde yaptığınız işlemlerin takibi dışında herhangi bir fonksiyonu kalmayacaktır, bu bağlamda Kursoft Muhasebe Program serisinde yüzlerce rapor ve analizi tek tıkla alabilirsiniz.

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun.

Kursoft Bulut ile işletmenize her yerden erişin.

  • İşletmenizi internet olan her yerden yönetin.
  • Veri yedekleme, yedekleri muhafaza etmek gibi iş yüklerinden kurtulun, verileriniz her gün düzenli ve otomatik olarak yedeklensin.
  • Bilgisayar değişikliği ya da işletim sistemi yenileme işlemleri sonrası tek tıkla 10 saniye içerisinde kurulum.
  • Sanal pos entegresi ile tahsilatlarınız anında cari hesaptan düşsün.
  • Farklı lokasyonlarda olan tüm şubelerinizi tek merkezden yönetin.

Tüm KRS sürümleri bulutta çalışmakta olup detaylı bilgi için 0850 420 0 577 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Kursoft olarak 10 yıldır kolay muhasebe programı kavramı üzerinde çalışmaktayız, bu bağlamda en doğru işlemleri en ince detayına kadar kullandırırken aynı zamanda da en kolay yönden işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Tüm kullanıcılarının en sık sorduğu soru; muhasebe programı fiyatları araştırırken neyi baz almalıyız ? sorusuna da “Özellik ve fiyat karşılaştırması yaptığımızda Kursoft” diyebiliyoruz.

İşletme sahiplerinin ön muhasebe programı fiyatları konusunda araştırma yaparken sadece fiyat değil, fiyat ve özellikleri aynı anda kıyaslamasını tavsiye etmekteyiz. Size işletmenizi dijital ortamda yönetirken basit muhasebe programı‘nı tercih etmek yerine basit kullanımı olan kapsamlı ön muhasebe programlarını tercih etmenizi öneririz. Bu iki kavram arasındaki ince farkı bu yazımızda anlattık.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS paketleri size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere bir çok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Kursoft kendi segmentinde en çok kullanılan ön muhasebe programlarının başında gelmekte olup küçük ve orta ölçekten başlayarak tüm ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Öncelikle toptan, taksitli, vadeli satış yapan, birden fazla şubesi ve deposu olan, bayilik ve alt bayilikle çalışan, sevkiyat ve alım yapan tüm işletmelere uygun gelişmiş bir ön muhasebe programıdır.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek alt yapısı ile sektör ayırt etmeksizin küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Kursoft muhasebe paket programları işletmelerin ihtiyaçlarını, mevcut kullanıcılarımızdan gelen talepler ve 2010 yılından itibaren sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ile ar-ge çalışmaları yaparak analiz edip üretmiştir. Paket programlar özel yazılımlara oranla %70 daha makul fiyatlı olup işletmenizin ön muhasebe takibine ayırdığı bütçeyi düşürmektedir.

Kursoft ürünleri ve hizmetleri hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik, güncel sıkça sorulan sorular listemize ekteki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı soru, görüş ve önerileriniz için destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ad Soyad / Firma (*)

E-Posta (*)

Telefon (*)

Mesaj