0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Neden Kursoft e-Fatura & e-Arşiv ?

KursoftBlogNeden Kursoft e-Fatura & e-Arşiv ?

Ara

17

Neden Kursoft e-Fatura & e-Arşiv ?

Neden Kursoft e-Fatura & e-Arşiv ?

Kursoft Yazılım 2009 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım KRS ürünleri gelişmiş altyapısı sürekli güncellenen, sürekli gelişen bir yazılım olduğundan resmi değişikliklere ve günümüz koşullarına uyum sağlar.

Kursoft KRS serisi yazılımlar; kullanıcı dostu, gelişmiş özelliklerini basit bir arayüz ile kullanıcılarına sunduğundan e-Fatura & e-Arşiv gönderimleriniz için ekstra bir zaman ayırmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar.

Kursoft e-Dönüşüm sayesinde, e-Arşiv & e-Fatura için ilave bir portala ihtiyaç duymadan e-fatura, e-arşiv gönderimi sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanıza gelen e-faturalarınızı KRS üzerinden görebilirsiniz.

Kursoft e-Fatura & e-Arşiv hangi carinize e-fatura, hangi carinize e-arşiv göndermesi gerektiğini bilir; sizin ekstra bir zaman ayırıp carinin e-fatura mükellefi olduğunu ya da olmadığını araştırmanıza gerek kalmaz.

Kursoft e-Fatura & e-Arşiv, Sovos Foriba’nın çözüm ortağıdır, ( Foriba halihazırda 13000’den fazla şirketin e-dönüşüm hizmetlerini veren bir entegratör firmadır. ) Sovos Foriba Referansları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kursoft e-Fatura & e-Arşiv kullanıcılarından, aylık ya da yıllık kira bedeli, kullanım bedeli, üyelik bedeli, saklama bedeli vs. gibi adlarda bir aidat almaz, sadece ilk yıl e-fatura giriş bedeli ödersiniz, sonraki zamanlarda e-fatura kontör alımı yaparak kullanırsınız.

Zorunluluğum yok, neden e-fatura mükellefi olmalıyım ?

  • Faturalama için özel bir yazıcı almanıza gerek kalmaz. Kolay ve hızlı fatura oluşturur, gönderirsiniz.
  • Fatura bastırma, gönderme ve saklama maliyetiniz olmaz.
  • Faturalarınızı hemen gönderir ve ödemelerinizi % 35 oranında daha hızlı alırsınız.
  • e-Fatura şirketinize kurumsal bir kimlik de kazandırır. Gönderdiğiniz faturalar ile daha profesyonel görünürsünüz.
  • Faturalarınızı tek tek dosyalayıp klasörlere kaldırmazsınız. Gönderdiğiniz ve size gelen faturalar 10 yıl boyunca sistemde saklanır.
  • Fatura bastırma, yazdırma, imzalayıp kaşeleme ve kargolama gibi işlemlerle uğraşmazsınız.
  • Ofisinizde fatura saklamak için alana ihtiyaç duymazsınız, klasörlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…