0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Ödeme Tahsilat Listesinde Görüntülenecek Gün Sayısı Seçimi

KursoftFinans KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarÖdeme Tahsilat Listesinde Görüntülenecek Gün Sayısı Seçimi

Ara

3

Ödeme Tahsilat Listesinde Görüntülenecek Gün Sayısı Seçimi

Ödeme Tahsilat Listesinde Görüntülenecek Gün Sayısı Seçimi

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları esnek altyapısı ile birçok farklı işletmede birçok farklı kullanıcıya göre özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir özellikler sunmaktadır. Bu yazımızda Ödeme Tahsilat Listesinde Görüntülenecek Gün Sayısı Seçimi parametresinden bahsetmiş olacağız; bu parametredeki değişiklik sadece listenizdeki görüntülenecek gün sayısında değişiklik yapmaktadır. Anlık daha eski veri görüntüleme ihtiyacınız olduğunda başlangıç tarihini manuel olarak geriye çekerek işlemlerinize ulaşabilirsiniz.


KRS Üst Menü > Yönetici Menüsü > Yazılım Ayarları bölümüne geliriz. ( Bu işleme devam edebilmek için admin yetkisine sahip bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. ) 

Kursoft Asistan üzerinden Genel Ayarlar sekmesine gelerek bu pencere üzerinden Listelenecek İşlem (Finans) gün sayısını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. 1 gün, 10 gün, 20 gün, 30 gün, 365 gün değerini Listeden seçim yaptıktan sonra Kaydet butonuna basarak ilgili ayarı kaydederiz.


İşlem sonrasında Ödeme Tahsilat Listeniz seçmiş olduğunuz gün sayısına göre aşağıdaki görsellerde görüleceği üzere değişecektir.

 

Yukarıdaki görselde Listelenecek İşlem (Finans) gün sayısı 10 gün belirlenmiştir, bugünden itibaren son 10 günlük işlemler görülmekteyken aşağıdaki görselde Listelenecek İşlem (Finans) gün sayısı 30 gün olarak belirlenmiştir, bugünden itibaren son 30 günlük işlem listelenmektedir.

 

Anlık daha eski veri görüntüleme ihtiyacınız olduğunda başlangıç tarihini manuel olarak geriye çekerek işlemlerinize ulaşabilirsiniz.

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…