0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Oto Servis / Teknik Servis Plus

Teknik Servis ve ön muhasebe tek ekranda!

KRS Servis Programlarıyla Oto Servis, Teknik Servis ve Ön Muhasebe işlemleriniz tek programda birleşiyor.

Üstelik en makul fiyatlara !

Teknik Servis Yönetimi

Teknik Servis Yönetimi

Tüm teknik servis veya oto servis işletmelerinin ihtiyaç duyacağı servis işlemlerinin araç servis girişi, cihaz servis girişi, servis fiyatlandırma gibi işlemlerin yanı sıra ön muhasebe işlemleri için KRS Teknik Servis serisi tüm ihtiyacını karşılar.

Periyodik Bakım Takibi

Periyodik Bakım Takibi

Kursoft KRS Teknik Servis Serisi ile, haftalık, aylık, altı aylık, yıllık gibi bakım periyotlarında ve belirlediğiniz süreye kadar bakım oluşturabilir, bu oluşturulan periyodik bakımları açılış ekranında görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Yedek Parça Takibi

Yedek Parça Takibi

KRS Teknik Servis Serisi size eşsiz ve detaylı bir stok / yedek parça takibi imkanı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi gerçekleştirirken bunları dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.

Garanti Takibi

Garanti Takibi

Kursoft teknik servis programı sayesinde servise gelen ürünlerin garantili yada garantisiz olduğunu saniyeler içerisinde sorgulayabilir, her ürüne farklı garanti süreleri tanımlayabilirsiniz.

Cari / Müşteri Yönetimi

Cari / Müşteri Yönetimi

KRS Teknik Servis Serisi ile cari, tedarikçi veya müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir, birden fazla araç veya cihaz tanımlamalarını yapabilirsiniz. Tüm işlemleri kolay ve en güvenli yönden raporlayabilirsiniz.

Fatura / İrsaliye

Fatura / İrsaliye

KRS Teknik Servis Serisi ile servis işlemleriniz tek tuşla fatura veya irsaliyelendirebilir, işlemler için harcadığınız zamanı yarıya indirirken eskisinden daha detaylı ve güvenli faturalarınızı tutmuş olursunuz.

Kasa / Banka Yönetimi

Kasa / Banka Yönetimi

KRS Teknik Servis Serisi ile kasa ve banka hareketlerinizi tüm detayları ile görüntüleyebilir, saniyeler içerisinde işlem ekleyebilir, detaylı raporlandırma yapabilirsiniz.

Çek / Senet Takibi

Çek / Senet Takibi

KRS Teknik Servis Plus ile çek – senet işlemlerinizi en kolay ve bir o kadar da detaylı yönden takip edin. Çek – senet girişleri, faktoring ve banka teminatlarınızı tek ekrandan kontrol edin.

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

KRS Teknik Servis Serisi tüm teknik servis veya oto servis işletmelerinin ihtiyaç duyacağı servis işlemlerinin araç servis girişi, cihaz servis girişi, servis fiyatlandırma gibi işlemlerin yanı sıra, işletmenin duyduğu temel  ön muhasebe fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider gibi işlemlerinizi de anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe + servis yazılımıdır.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme, Özelleştirilebilir Formlar ve Çıktılar

KRS Servisim Serisi, bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta servis işlemlerinizi gerçekleştirmenizin yanında fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere çek, senet kar zarar analizleri gibi detaylı  bir çok işlem sürecini en doğru ve en hızlı şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde kayıt altına almaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar. KRS Teknik Servis Serisinde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Teknik Servis ve Ön Muhasebeyi Tek Ekrandan Yönetin Zaman Kazanın

KRS Teknik Servis Yazılımları ön muhasebe entegrasyonlu teknik servis yazılımları olduğundan dolayı, tek programda tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayarak zaman kazandırır

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.

Sektörünüze göre Araç veya Cihaz Takibi

Kursoft KRS Teknik Servis Programı gelişmiş alt yapısı sayesinde, oto servisler, beyaz eşya teknik servisleri, cep telefonu teknik servisleri, kombi, klima teknik servisleri, medikal cihaz teknik servisleri, asansör teknik servisleri,  vb. tüm teknik servis işletmeleri için uygun bir yazılımdır.

Bir cihaza veya bir araca dair tüm rapor ve analizleri tek tıkla alın, her defasında farklı kişiler getirse bile ilgili cihazın teknik servis geçmişine erişmeniz artık çok kolay.

Garanti Takibi

Kursoft teknik servis programı sayesinde servise gelen ürünlerin garantili yada garantisiz olduğunu saniyeler içerisinde sorgulayabilir, her ürüne farklı garanti süreleri tanımlayabilirsiniz.

Dilerseniz vermiş olduğunuz hizmete, dilerseniz de cihaza takmış olduğunuz yedek parçaya garanti işlemi uygulayabilir, servise tekrar geldiğinde tek tıkla garanti durumunu sorgulayarak servis giriş metodunu değiştirebilirsiniz.

Garantili servislere garanti kapsamında tekrar bakım ve onarım yapabilirsiniz ya da şikayet garanti kapsamı dışında kalmışsa ücretli servis girişi yapabilir, iş emri onayı sonrası faturalandırma işlemlerine tek tıkla geçebilirsiniz.

Stok, Yedek Parça Takibi ve Yönetimi

Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok veya yedek parça hareketlerinizi kolayca işleme koyarken raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilirsiniz. Hem servis tarafınızda ki kullandığınız yedek parçaların takibini yaparken hemde aynı ürünlerin alım ve satım işlemlerini detaylı bir şekilde görebilir veya raporlandırabilirsiniz.

Stok oluşturma esnasında özel alanlar, görsel ekleme, alt fiyatlar ve alt birimler ekleme gibi birçok özellik sayesinde hangi sektörde olursanız olun stok takibinizi yapabilir ve yüzlerce stok raporu sayesinde birçok kriterde stok raporu alabilir ya da kendinize özel raporlar yaratabilirsiniz.

Periyodik Bakım Oluşturma ve Takibi

Kursoft KRS Teknik Servis Serisi yazılımlarda bulunan periyodik bakım özelliği ile, haftalık, aylık, altı aylık, yıllık gibi bakım periyotlarında ve belirlediğiniz süreye kadar bakım oluşturabilir, bu oluşturulan periyodik bakımları açılış ekranında görebilir ve raporlayabilirsiniz.

KRS Servis Yazılımları periyodik bakım işlemlerinizi ayrı bir programda veya sistem üzerinden takip etmenizi ortadan kaldırarak tek yazılımla tüm işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar.

Sms ve E-Posta Desteği

Kursoft KRS Serisi tüm programlarımızda SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde arızalı cihaz veya araç durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz sahibine bildirilebilir; böylelikle gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Ayrıca toplu SMS ve E-Posta modülü sayesinde borç hatırlatma, bayram tebriği, yılbaşı mesajları, kampanya mesajları gibi bir çok sms ve -postanızı tek tıkla saniyeler içerisinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Teknisyene, Teknikere, Personele İş Emri Atama ve Personel Yönetimi

Kursoft KRS Serisi yazılımlarımızda, personel maaşlarından prim ve avanslara, iş emri tanımlamalarından kasiyer ekranlarına kadar gelişmiş personel yönetimi bulunmaktadır.

KRS Teknik Servis yazılımlarımızda bir iş emrine teknisyen atayabilir, atadığınız iş emirlerinin bilgilendirmesini yapabilir, işlemlerinin son durumlarını anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Şirket Gelir / Gider Yönetimi

KRS Teknik Servis Serisi size sadece servis işlemleri imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor.

Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizi özel plan kodlarına bağlayabilir, gider kalemleri oluşturup kategorize edebilir ve birçok kriterde gelir/gider raporu alabilirsiniz. Özel plan kodlarını tarihler arası filtreleme, genel analiz ve aylara göre işletme gelir / gider analizleri alabilirsiniz.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Gelişmiş Raporlama

Kursoft KRS Teknik Servis Programında işletmenizin hem servis raporlarını hemde ön muhasebe raporlarını gelişmiş raporlama ekranı sayesinde alabilrsiniz.

Kursoft KRS Serisi alış, satış, depo takibi, ödeme / tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Kursoft Teknik Servis Programında, stok raporları modülü, teknik servis raporları modülü, fatura raporları modülü, personel raporları modülü, genel analizler modülü gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

Büyük Bahar Kampanyası Başladı...

Tüm Kursoft ürünlerinde, yeni lisanslamada 31 Mayıs’a kadar geçerli tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit.

En Makul Fiyat Garantisi

Esnek satın alma yöntemleriyle alın, ihtiyacınız olmayan özelliklere ücret ödemeyin !

Oto Servis Plus

575 TL Yıllık Lisanslama (KDV Dahil)

 • 1 Yıl Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 1 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Oto Servis Plus

2.300 TL Süresiz Lisanslama (KDV Dahil)

 • Süresiz Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 1 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Teknik Servis Plus

575 TL Yıllık Lisanslama (KDV Dahil)

 • 1 Yıl Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 1 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Teknik Servis Plus

2.300 TL Süresiz Lisanslama (KDV Dahil)

 • Süresiz Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 1 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin
 • Karşılaştırma Tablosu

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun.

+ Servis İşlemleri +  Servis Analizi +  Cihaz Görsel ve Belge Yükleme
+  İş Emri +  Cihaz Geçmişi +  Müşteri Yönetimi
+  Departman Yönetimi +  Kontrol Grupları +  Kasa / Banka Modülü
+  Servis Evreleri +  Servis Puanlama +  Alım / Satım Faturaları
+  Zengin Raporlama +  Servis Yenileme +  Ödeme / Tahsilat İşlemleri
+  SMS & E-Posta Desteği +  Sözleşmeli Servisler +  İşletme Giderleri Kaydı
+  Servis Parametreleri +  Stok Takibi +  Özel Kod Yönetimi
+  Barkod Oluşturma / Yazdırma +  Aylık Servis Cirosu +  Borç / Alacak Takibi
+  Servis Faturalandırma +  Servis Kârlılık Raporları +  KDV Raporu
+ Tasarlanabilir Servis Formları +  Teknisyen Verimlilik Raporları +  Maliyet Yönetimi
+  Garanti Takibi +  Servis Birim Verimlilik Raporları
+  Servis Fiyatlandırma +  Arıza Tespit

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis yazılımıdır.

Servisim hizmeti veren tüm firmaların en büyük problemi; arızalı cihazın servise girişten itibaren onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, yeniden servise giriş vb. tüm evrelerin takibidir.

KRS Servisim ile bu evrelerin tümünü saniyeler içerisinde yaparak zamandan tasarruf ederken iş yükünüzü de hafifletiyor.

Ayrıca sağlıklı ve güvenli bir servis takibi yapmanızı sağlıyoruz. Uzaktan erişim, gelişmiş servis girişi ve takibi, servis departmanları ve barkod takibi gibi bir çok özelliği ile servis işlemlerinizi kolaylaştırırken buna paralel bir biçimde muhasebenizi de tutmaktadır.

KRS Servisim gelişmiş servis giriş işlemi ile arızalı cihaza dair; cari, marka, model, seri numarası, işlem yapan personel, onaran birim, garanti / sigorta durumu, şikayet, onaylı / onaysız işlem, emanet, kişiselleştirilebilir kontrol grupları ve benzeri bir çok özellikle servis girişini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti veren tüm firmaların sektör ayırt etmeksizin tüm gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiştir. Servis kayıtları ve işletme muhasebesini eş zamanlı olarak tutan tek Teknik Servis yazılımıdır.

 • Oto Servis
 • Bilgisayar Teknik Servis
 • Beyaz Eşya
 • Cep Telefonu
 • İş Makineleri
 • Yerinde Hizmet Veren Firmalar
 • Sözleşmeli Servis Hizmeti Veren Firmalar
 • Isıtma / Soğutma
 • Ve daha fazlası…

Ürünlerimiz hakkında ön fikir edinmeniz adına bir kaç görsel paylaştık. Daha detaylı bilgi için demo indirebilirsiniz ya da bize ulaşabilirsiniz.