0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Seri No veya Plaka No Üzerinden Cari Bilgileri Eklemek

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlar Teknik Servis ModülüSeri No veya Plaka No Üzerinden Cari Bilgileri Eklemek

Kas

4

Seri No veya Plaka No Üzerinden Cari Bilgileri Eklemek

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin  gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile Beyaz Eşya Teknik Servisi, Cep Telefonu Teknik Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi, Elektronik Cihaz Teknik Servisi, Notebook Teknik Servisi, Güvenlik Kamere Uydu Sistemleri Teknik Servisleri, İnşaat Teknik Servisleri, Klima Bakım Onarım Servisleri, Oto Servisleri ve burada sayamadığımız yüzlerce farklı kategorideki tüm teknik servisler için uygundur.


Bu yazımızda cihaz seri numarası veya araç plaka numarası üzerinden ilgili cari bilgilerini yeni iş emrine aktarma konusunu anlatmış olacağız.

KRS Üst Menü > Servis Modülü > Yeni İş Emri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile servis listesinin altında bulunan Yeni İş Emri sekmesine tıklayarak iş emri penceresine ulaşırız.

Yeni İş Emri ekranı üzerinde Cihaz Seri No (Oto servisler için bu alan Plaka No Bölümüdür) alanına seri numarasını veya plaka numarasını yazdığımız zaman ekrana bir onay penceresi açılacaktır, bu seri numaralı cihaz veya aracı servisinize en son getiren cariyi göstermektedir, Evet butonuna bastığınızda bu carinin bilgileri iş emrine dahil edilecektir.

 

Aynı cariye ait araçları veya cihazları yeni iş emrine aktarma ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…