0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Servis İşleminin İrsaliyelendirilmesi

Kas

3

Servis İşleminin İrsaliyelendirilmesi

Servis İşleminin Veya İş Emrinin İrsaliyelendirilmesi

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına, işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile Beyaz Eşya Teknik Servisi, Cep Telefonu Teknik Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi, Elektronik Cihaz Teknik Servisi, Klima Bakım Onarım Servisleri, Oto Servisleri gibi tüm teknik servisler için uygundur.


Kursoft KRS v5 Teknik Servis, Teknik Servis Plus veya Oto Servis, Oto Servis Plus kullanıcıları yaptıkları servis işlemlerini çok kolay bir şekilde sevk irsaliyesine dönüştürebilirler; bu yazımızda bir iş emrinin nasıl irsaliyelendirileceğini anlatmış olacağız.

KRS Üst Menü > Servis Modülü > İş Emirleri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile servis listesine ulaşırız.

 

Liste üzerinden irsaliyelendireceğimiz iş emrini buluruz, sağ tuş yardımı ile İrsaliye Oluştur sekmesine tıklarız.

 

 

Açılan pencere Personel değişikliği, Belge Numarası ve İşlem Tarihi alanlarında değişiklik yapma imkanı sunmaktadır, ilgili değişiklikleri yapabiliriz veya değişiklik yapmadan direk İrsaliye Oluştur (F2) butonuna basarız.

 

 

İrsaliye Oluştur butonu sonrasında irsaliye penceresi açılacaktır, bu pencere üzerinde bir değişiklik yapacaksanız değişiklikleri yaparak Kaydet butonuna basarız veya bir değişiklik yapmadan da Kaydet butonuna basarız, Kaydet butonu ardından yazdırma ekranı açılacaktır, Mail Gönder sekmesi ile irsaliye örneğini müşteriye mail olarak gönderebilir, YAZICI butonu ile irsaliyenizi yazdırabilir veya EKRAN butonu ile irsaliyenizi görüntüleyebilirsiniz.

 


İrsaliyenin faturalandırılması ile ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Servis İşleminin Faturalandırılması ile ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…