0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Sms ve E-Posta İle Servis Ödeme Bildirimi

Kas

15

Sms ve E-Posta İle Servis Ödeme Bildirimi

SMS Ve E-Posta İle Servis Ödeme Bildirimi Borç Hatırlatması Nasıl Yapılır?

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin  gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft KRS v5 teknik servis ve oto servis yazılımları gelişmiş altyapısı ile SMS ve e-posta desteği ile çok kolay bir şekilde müşterilerinize borç hatırlatması yapabilirsiniz, bu yazımızda servis işlemlerinin borç hatırlatmasının nasıl yapılacağını anlatmış olacağız.

KRS Üst Menü > Servis Modülü > İş Emirleri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile iş emri listenize ulaşırız.

 

 

Ödeme hatırlaması yapacağımız iş emrinin üzerinde sağ tuş ile Ödeme Bildirimi sekmesine geliriz, bu alandan gönderim türünü belirleriz. ( Bu alandan yapılan hatırlatmalar sadece geçerli iş emrinin tutarını müşterinize göndermektedir, önceden kalan bakiyeler varsa bu tutara dahil değildir. Örneğin; müşterinizin 3.000 ₺ bakiyesi var, bu iş emri tutarı 500 ₺ olduğunu varsayalım, buradan sadece 500 ₺ iş emri sonucunda oluşan tutar SMS veya e-posta olarak gönderilecektir. )

 

Ödeme Bildirimi SMS ile sekmesine tıkladığınızda cari kartta bulunan GSM numarası ve SMS metni otomatik olarak gelecektir. Klavyenizin [F2] tuşu ile veya [F2] Gönder butonuna basarak gönderim sağlayabilirsiniz.

Ödeme Bildirimi E-Posta ile sekmesine tıkladığınızda cari kartta bulunan mail adresi ve mail metni otomatik olarak gelecektir. Klavyenizin [F2] tuşu ile veya [F2] Gönder butonuna basarak gönderim sağlayabilirsiniz. 

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…