0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Teklif Sipariş Listelenecek Gün Parametresi

KursoftPerformans Teklif - Sipariş ModülüTeklif Sipariş Listelenecek Gün Parametresi

Ara

10

Teklif Sipariş Listelenecek Gün Parametresi

Teklif Sipariş Listelenecek Gün Parametresi

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları esnek altyapısı ile birçok farklı işletmede birçok farklı kullanıcıya göre özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir özellikler sunmaktadır. Bu yazımızda Teklif Sipariş Listelenecek Gün Parametresinden bahsetmiş olacağız; bu parametredeki değişiklik sadece listenizdeki görüntülenecek gün sayısında değişiklik yapmaktadır. Anlık daha eski veri görüntüleme ihtiyacınız olduğunda başlangıç tarihini manuel olarak geriye çekerek işlemlerinize ulaşabilirsiniz.


KRS Üst Menü > Yönetici Menüsü > Yazılım Ayarları bölümüne geliriz. ( Bu işleme devam edebilmek için admin yetkisine sahip bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. ) 

Kursoft Asistan üzerinden TEKLİF SİPARİŞ AYARLARI butonuna tıklarız, açılan pencere üzerinden Listelenecek Belge (GÜN) gün sayısını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. 10 gün, 20 gün, 30 gün, 60 gün, 90 gün, 120 gün değerlerinden birini Listeden seçim yaptıktan sonra Kaydet butonuna basarak ilgili ayarı kaydederiz.

 

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…