0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Cihazlara Barkod Etiketi Yazdırma

Kas

3

Cihazlara Barkod Etiketi Yazdırma

Cihazlara Barkod Etiketi Yazdırma

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin  gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile Beyaz Eşya Teknik Servisi, Cep Telefonu Teknik Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi, Elektronik Cihaz Teknik Servisi, Notebook Teknik Servisi, Güvenlik Kamera Uydu Sistemleri Teknik Servisleri, İnşaat Teknik Servisleri, Klima Bakım Onarım Servisleri, Oto Servisleri ve burada sayamadığımız yüzlerce farklı kategorideki tüm teknik servisler için uygundur.

İşletmenizde, servisinize gelen cihazlara üzerinde çeşitli bilgilerin yer aldığı ( servis giriş tarihi, arıza bilgileri, cihaz sahibi vs. ) bir etiket bastırıp cihaza yapıştırıyor olabilirsiniz, Kursoft Teknik Servis Çözümleri iş emri sonrası etiket yazdırarak sizi bir yükten daha kurtarıyor.


Etiket yazdırma işlemini yapabilmek için KRS Üst Menü > Servis Modülü > İş Emirleri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile servis listesine ulaşırız.

İş emri ekranı üzerinden barkod yazdıracağınız iş emrine gelerek sağ tuş yardımı ile Yazdır > Barkod Yazdırma sekmesine tıklarız.

 

Barkod Yazdır sekmesine tıkladıktan sonra Önizleme butonu ile barkodu ekranda görüntüleyebilirsiniz, Yazdır butonu ile çıktı alabilirsiniz, Kaydet butonu ile barkodu kaydebilir, barkod çıktısında değişiklik veya düzenleme yapmak istiyorsanız, Düzenle butonunu kullanabilirsiniz. Barkodu düzenlemeyi bir kere yapmanız yeterlidir.

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…