0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Toplu Seri Numarası Aktarımı Ve Toplu Seri Numarası Üretimi

KursoftFatura & İrsaliye Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarToplu Seri Numarası Aktarımı Ve Toplu Seri Numarası Üretimi

Eki

31

Toplu Seri Numarası Aktarımı Ve Toplu Seri Numarası Üretimi

Kursoft Yazılım Çözümleri işlemlerinizi en pratik şekilde ve en az sürede gerçekleştirmeniz konusunda donanımlı programlardır.

KRS Ön Muhasebe Programlarında kolay bir şekilde aynı üründen, tek seferde birden fazla ekleme yapıp dilerseniz .txt dosyası şeklinde ilgili ürünler için toplu seri numarası aktarımı yapabilirsiniz, dilerseniz de saniyeler içinde ilgili ürünlere toplu olarak seri numarası üretebilirsiniz.

KRS üst menü Fatura modülü > Yeni Alım Faturasına tıklarız.

 

Gelen ekranda cari listesinden ilgili Cariyi ve stok listesinden ilgili Ürünü ekleriz. Ürün miktarını ürünün Miktar sütunu alanına gireriz. Aşağıdaki işlemde Kursoft Yazılım carisinden 15 Adet KRS v5 KOBİ Paket ( Süresiz ) ürün alımı gerçekleştirildiği görünmektedir.

 

Aynı ekranda ürün üzerine sağ tıklayarak Seri Numarası > Toplu Seri Numarası Girişi [F6] ne tıklarız.

 

Toplu Seri Numarası Girişi ekranında [.txt]’den Aktar butonuna tıklayıp mevcut seri numaralarınızın olduğu .txt dosyasından aktarım sağlayabilirsiniz ya da Seri Numarası Üret butonuna basıp ilgili yeni alımı gerçekleşen bütün ürünleriniz için tek tıkla seri numaralarının üretimini sağlayabilirsiniz.

 

Seri Numarası Üret butonuna bastığınızda gelen aşağıdaki uyarıyı Evet olarak onaylamamız gerekmektedir.


15 ürün için seri numarası üretimi gerçekleştirdiğimiz ekran görüntüsü aşağıdadır. Ekle butonuna tıklayarak işlemi tamamlamış oluruz.


Seri Numaralı Satış yazımız için buraya tıklayınız.

Stok Seri Numarası ve Garanti Takibi ile ilgili videomuza ulaşmak için buraya tıklayınız.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…